Наверх
Меню
Меню
Событие
25/04

Виставка живопису Арсена Савадова «Сон Гуллівера»

«СОН ГУЛЛІВЕРА» - це назва нової виставки живопису Арсена Савадова, відкриття якої відбудеться 25 квітня в Art Ukraine gallery. Після тривалої паузи, ця персональна виставка стала ще однією  спробою розібратися,  де проходить межа між людською гординею та зарозумілістю, заслуговує наша цивілізація осміяння  чи на лавровий вінок.

 

 

Арсен Савадов – це художник з якого починається відлік сучасного українського мистецтва - фігура, значимість котрої в історії становлення українського сучасного мистецтва переоцінити неможливо, він стояв біля витоків українського трансавангарду і концептуалізму, покоління так званої Південноросійської хвилі. Його провокаційні роботи викликають шок, відразу і захоплення одночасно. Його називали фашистом, сатаністом, при цьому закордонні критики бачать в його творчості не інакше як геніальність і божу іскру. Савадов дає своєму глядачеві скуштувати заборонений плід.

 

 

«Сон Гуллівера» - це метафора до однієї з картин, яка буде представлена ​​на виставці живопису Арсена Савадова. Вона заключає у собі усі образи, відображені на інших полотнах, які могли б бути уві сні казкового персонажа. «Вічне пробудження» -  лейтмотив, який концептуально об’єднує химерну реальність художника занурену в анаболічний стан. Його творчість  - це вимір, у якому люди заглиблені у ситуативні пропозиції  в передчутті пробудження, але ефемерний засліплюючий простір сну повільно перетворюється у реальність, проступаючи на полотнах потоками фарби, що течуть до низу.

 

 

Живопис Арсена Савадова змагається з таким фундаментальним поняттям як час,  він не старіє, не втрачає своєї актуальності.  «Ми всі зникаємо, а сліди наших емоцій залишаються у вигляді образів, закарбованих на живописних полотнах. Все швидко зникає. Залишаються тільки емоції, зафіксовані сни.»

Представлена експозиція включає в себе нові роботи, у яких автор переходить до «справжнього живопису» покидаючи практику «симуляції» і «ілюзії живопису», але залишається  вірним своєму глибокому, внутрішньому, майже інтимному методу побудови алюзій. Такий досвідчений медіум допомагає глядачеві здійснити подорож всередину себе, відкрити себе, не дивлячись на можливу трагічність такої подорожі: «а раптом там, всередині, нічого немає».

 

 

Савадов переходить межу глибоко особистісного та відвертого, яка раніше була для нього  забороненою зоною. Його фігуратив перетворюється з  майстерно написаного тіла у потужне і емоційне оповідання, вислухавши яке, глядачеві все таки доведеться відправитися в цю небезпечну подорож всередину себе.

P.S. Усі картини мають внутрішні ключі, а усі ключі знаходяться в кишені у Гуллівера.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Організатор: ART UKRAINE foundation & ART UKRAINE gallery
Генеральний інформаційний партнер: журнал ART UKRAINE
Відкриття проекту: 25 квітня  18:00 – 21:00. Вхід за запрошеннями або квитком вартість 100,00 грн. 

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **