Наверх
Меню
Меню
Событие
27/04
Художники з Краматорська покажуть свої роботи в Американському домі
Afisha_QUO_VADUS.jpg
Afisha_QUO_VADUS.jpg
І янгол засурмив. Серія Чорнобиль.jpg
І янгол засурмив. Серія Чорнобиль.jpg
Місто волає.jpg
Місто волає.jpg
Afisha_QUO_VADUS.jpg
І янгол засурмив. Серія Чорнобиль.jpg
Місто волає.jpg

Художники з Краматорська покажуть свої роботи в Американському домі

Художники з Краматорська покажуть свої роботи в Американському домі

Zenko Foundation та Американський дім представляють соціально-мистецький проект Quo Vadis?

27 квітня в Американському домі відкриється виставка Сергія Литвинова та Сергія Друзяки – «Quo Vadis». Проект привертає увагу до гостро-соціальних тем – боротьби зі світовим тероризмом та екологічної ситуації на планеті. Виставка експонується до 20 травня.  Вхід вільний. При собі потрібно мати паспорт або водійські права.

 

 

Філософська назва проекту «Quo Vadis?» - «Куди йдеш?» – запрошує до роздумів над ситуацією, що склалася у сучасному світі. Експозиція складається з трьох частин – це роботи присвячені трагедії 9/11 у Сполучених Штатах, роботи, що розказують про Чорнобильську катастрофу в Україні та картини, у яких художники показують, що світ може бути спасений – завдяки любові, красі та добру. Концепція виставки пропонує глядачеві замислитись над проблемами, що стосуються кожного, і зрозуміти, що майбутнє в наших руках. Людство має бути сильним і стати обличчям до своїх проблем, щоб побороти їх.

 

 

Проект буде експонуватись одночасно у двох арт-просторах України – у столиці, в галереї Американського дому та в основному арт-просторі Zenko Foundation, розташованому на території готельного комплексу «Коруна» у Татарові, Івано-Франківської області. У Татарові виставку доповнять серією акварелей, присвячених красі нашого світу, яка ідеально підходить для арт-простору серед природи українських Карпат. Відкриття другої частини проекту відбудеться 02 травня.

 

 

Художники Сергій Друзяка та Сергій Литвинов живуть і працюють у зоні воєнного конфлікту в Україні, як, насправді, і всі ми зараз. «Їх картини є надзвичайно емоційними. Вони апелюють до серця, яке здатне розбудити розум. В цьому полягає сила мистецтва», - говорить Зенко Афтаназів, засновник Zenko Foundation.

 

Куратор проекту – Юлія Нужина.

Про America House Kyiv: Американський дім - динамічний високотехнологічний простір для навчання, розвитку, творчості та діалогу. Усі ресурси та заходи центру – безкоштовні. Як культурне представництво Сполучених Штатів в Україні, Американський дім є платформою для обміну думками, досвідом та культурою між двома країнами. Неформальна атмосфера, доступ до найновішого комп’ютерного обладнання та затишне кафе – відкриті для кожного. Адреса: м. Київ, вул. Миколи Пимоненка 6, працює у вівторок-пятницю з 12:00 до 21:00, суботу з 10:00 до 18:00, неділя та понеділок – вихідні. При собі необхідно мати посвідчення особи – паспорт або водійські права.

Про Zenko Foundation: Фонд заснований у 2015 році. Основною місією арт-інституції є підтримка і просування українського сучасного мистецтва. В колекції  Zenko Foundation – понад 200 творів вітчизняних сучасних художників. Дебютним проектом фундації стала виставка «Українське сучасне мистецтво. З приватних колекцій» (жовтень-березень, арт-простір у готельному комплексі «Коруна»). Серед пріоритетних напрямків розвитку Zenko Foundation: виставкова програма на майданчиках Zenko Foundation, а також підтримка участі українських художників у масштабних національних і міжнародних проектах, аукціонах сучасного мистецтва тощо; видавнича програма, метою якої є підвищення інформованості вітчизняної і зарубіжної аудиторії про український арт-процес; розвиток веб-порталу, на котрому у відкритому доступі розміщується інформація про колекцію Zenko Foundation, а також низка необхідних довідкових матеріалів, відео-інтерв’ю з художниками, архівні матеріали з історії сучасного мистецтва України.

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **