Наверх
Меню
Меню
Событие
27/04
Відкриття фестивалю «Японія-Україна: Діалог» в «Educatorium»
Японська гравюра (3).jpg
Японська гравюра (3).jpg
Японська гравюра (2).jpg
Японська гравюра (2).jpg
Василь Седляр (3).jpg
Василь Седляр (3).jpg
Василь Седляр (4).jpg
Василь Седляр (4).jpg
Федір Возіанов (2).jpg
Федір Возіанов (2).jpg
Японська гравюра (4).jpg
Японська гравюра (4).jpg
Японська гравюра (3).jpg
Японська гравюра (2).jpg
Василь Седляр (3).jpg
Василь Седляр (4).jpg
Федір Возіанов (2).jpg
Японська гравюра (4).jpg

Відкриття фестивалю «Японія-Україна: Діалог» в «Educatorium»

В рамках проекту "Оберіг Суспільства" з 27 квітня по 6 травня  в «Educatorium» проходитеме Фестиваль «Україна-Японія: Діалог»

Світ японської культури через мистецтво, музику та моду відкриватиметься цієї весни в «Educatorium». На фестивалі «Японія-Україна: Діалог» будуть представлені твори класиків японської гравюри (Хокусай, Утамаро, Утагава), роботи видатних українських графіків та оригінальні видання з ілюстраціями Анатоля Петрицького, Василя Седляра, Георгія Нарбута.

Вплив японської культури на розвиток європейського мистецтва добре відомий, але були й зворотні зв’язки. Особливе місце на виставці буде відведене роботам українського авангардиста Давида Бурлюка. Саме він був одним із перших європейських художників, що привезли до Японії футуризм. У 1920-22 рр. Д. Бурлюк провів у Токіо ряд виставок сучасного мистецтва, у яких, серед інших, демонструвались роботи К. Малевича і В. Татліна.

Модний показ знаменитого українського фешн-дизайнера Федора Возіанова продовжить виставка колекції вінтажних японських кімоно Тетяни Вовк та ювелірні прикраси Тетяни Чорної за мотивами оригамі. В експозиції також буде представлений спільний проект художниці Анастасії Подерв'янської та дизайнера Лілії Братусь «PortraitCoat» — унікальна колекція пальто-кімоно, оздоблених ручною вишивкою.

А оригінальне поєднання бандури та японської флейти у виконання Романа Гриньківа та Un Ryuu відкриє музичну програму фестивалю.

В рамках фестивалю також відбудуться кінопокази, майстер-класи, лекції та дискусії.

Програма подій:

27 квітня, 17:00 – відкриття виставки; 19:00 – концерт Романа Гриньківа та Un Ryuu;

28 квітня, 19:00 – модний показ Федора Возіанова;

29 квітня, 17:00 – лекція Д. Москалика «Україна-Японія: сьогодні і завтра»;

2 травня, 18:00 – практикум дизайнера Євгена Шешеніна «Кімоно. Практикум»; 19:30 – лекція Марії Курінної «Японія стежками її поетів».

3 травня, 18:00 – лекція дизайнера Євгена Шешеніна «Авангард в моді: Японія. Традиція як база для оригінальної концепції дизайну»;

4 травня, 18:00 – лекція дизайнера Євгена Шешеніна «Екосистема вуличної японської моди: незалежні дизайнери, торговці та медіа»;

5 травня, 19:30 – кінопоказ фільму «Жінка в пісках»;

6 травня, 16:00 – конференція «Україна-Японія: Перспективи співпраці».


 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **