Наверх
Меню
Меню
Событие
12/05
Студенти курсу Contemporary Art Ryiv Academy of Media Arts презентують випускний проект «Коротка амбітна мистецька акція»
Афіша (горизонтальна) проекту -Коротка амбітна мистецька акція-.png
Афіша (горизонтальна) проекту -Коротка амбітна мистецька акція-.png

Студенти курсу Contemporary Art Ryiv Academy of Media Arts презентують випускний проект «Коротка амбітна мистецька акція»

12 травня о 18:30 відбудеться відкриття проекту «Коротка Амбітна Мистецька Акція», який буде представлено в рамках фестивалю «Німі ночі 7 ½» у Довженко-Центрі. Виставка «КАМА» стане результатом взаємодії молодих художників та арт-менеджерів – студентів Kyiv Academy of Media Arts, курсу Contemporary Art: Artist and Art Management. До експозиції увійдуть роботи 8 художників, виконані у різних медіа (відео, інсталяції, фотографії, лайтбокси, просторові об’єкти, перформативні дії та інше).

Учасники виставки: Ольга Гуріна, Марина Денисенко, Олена Коен, Андрій Лобов, Богдан Мороз, Олег Пімченко, Олександр Резніков, Ганна Черемних

Учасники проекту

Протягом навчання автори ставили питання про те, що є мистецтвом та де проходять його межі сьогодні. Осмислюючи сучасний мистецький процес в діалозі з кураторами та викладачами курсу, студенти пройшли шлях зміни власних поглядів та ідентичностей. Готуючись до виставки в Національному Центрі Олександра Довженка художники працювали з новими для себе художніми формами та суттєво переосмислили попередню мистецьку практику. Подібний процес трансформації переживає в даний момент і Довженко–Центр, який перетворюється з кінофабрики на впливову міждисциплінарну культурну інституцію.

 

Тьютор курсу художників, Леся Хоменко, коментує свою взаємодію зі студентами: «Практикум з художниками в КАМА – це години, години після годин, розмов, питан ь, на які можливо і нема відповіді. Обговорення завдань, деконструкція власного позамистецького досвіду, можливо робота з ідентичністю та аналіз структури роботи, розмови про медіа, про контекст, про те, що критика – це загострена увага, а не осуд, на що треба звернути увагу, де треба відкинути зайве, що треба почитати, як увімкнути плазму, вже вимикають світло і треба іти додому, або хтось знає щось краще за тебе і суть не в тому, щоб вчити і зрештою, головне – це увага».

ВІДКРИТТЯ: 12 ТРАВНЯ / 18:30

Виставка доступна для вільного відвідування протягом двох днів:

12 травня з 18:30 до 23:00

13 травня з 11:00 до 18:00

 

В програмі заплановані екскурсії, які проведуть менеджери курсу:

13 травня о 14:00 та о 16:00

 

Кураторки курсу: Ольга Балашова, Лізавета Герман, Марія Ланько

 

Тьютори художників: Леся Хоменко, Іван Світличний

Тьютор арт-менеджерів: Марія Задорожна

 

Менеджери проекту: Мія Асташева, Валерія Голоскокова, Роман Керницький, Ольга Остапчук, Анна Леденева, Жанна Петренко, Олександра Погребняк, Юлія Рахманова

Виставка є фінальним етапом курсу Contemporary Art для художників та арт-менеджерів, розробленого Kyiv Academy of of Media Arts та реалізована за підтримки Національного центру Олександра Довженка в межах фестивалю «Німі ночі 7 ½ Mute Nights Festival»

 

Kyiv Academy of Media Arts (KAMA) — це провідний в Україні освітній проект, присвячений навчанню креативним спеціальностями.

Національний центр Олександра Довженка — державне підприємство, що об'єднує державний кіноархів художніх фільмів та кінокопіювальну лабораторію. Державна фільмотека України та єдиний член Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF) в Україні

 

АДРЕСА: Довженко-Центр, Київ, вул. Васильківська 1, перший поверх

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

www.facebook.com/kyivartaction

kyivartaction@gmail.com

(066) 524 58 48

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **