Наверх
Меню
Меню
Новость
12/05
Мережа салонів вин "InVno" - партнер міжмузейного проекту "Чумацький шлях"
3.jpg
3.jpg

Мережа салонів вин "InVno" - партнер міжмузейного проекту "Чумацький шлях"

На відкритті проекту в галереї "Хлібня" в Національному заповіднику "Софія Київська"

Культура кожного народу не обмежується традиційними видами мистецтва, такими як живопис, скульптура, театр, архітектура, тощо. Споживання вина як вишуканого продукту, виготовленого з урахуванням тисячолітнього досвіду розвитку виноградарства, також є неодмінним атрибутом цивілізованого суспільства.

Одним з найпотужніших партнерів міжмузейного проекту «Чумацький шлях» виступила мережа салонів вин "InVino", київський бутік якої розташований в самому центрі Києва. Мережа «InVino» поставляє до українського споживача вишукані вина з усього світу, а його співпраця з організаторами проекту «Чумацький шлях» обумовлена бажанням підтримати українську культуру і мистецтво та інтересом до нашої історії. Крім того, Крим має дуже стародавню історію виробництва вина на своїй території, це ще більше надихало на співпрацю над проектом.

 

Ніна Лебедєва, засновник мережи салонів вин "InVino" під час інтерв'ю на відкритті виставки

  

«Чумацький шлях» - дійсно унікальний для нашої країни проект. Коли я ознайомилася з його концептом, відразу ж прийняла рішення про партнерство. Вино, як одне з найдавніших спадщин людства, як напій, який супроводжував цивілізоване суспільство, як субстанція, яка передає голос землі її жителям, стало феноменом об'єднання різних культур.

Вино - напій особливий. Вдумайтеся тільки: воно здатне передати смак тієї місцевості, в якій народжене, розповісти про природні і географічні особливості терруара і, звичайно ж, продемонструвати національні особливості того чи іншого народу. Вино абсолютно заслужено можна вважати культурною спадщиною нації. Тому мережа салонів "InVino" і виступає в підтримку проекту «Чумацький шлях», - зауважує Ніна Лебедєва, засновник мережі салонів вин "InVino".

 

На відкритті виставки в Національном музеї української культури "Музей Івана Гончара"

Виноробство в Криму існує близько двох тисяч років. Вино потрапило в Крим від древніх греків відтоді як вони міцно вкорінилися на півострові. Ера розквіту виноробства тривала до X—XI століття. Генуезці прибрали до рук виноробство наприкінці 18-го століття, тоді й заснували у Криму потужну колонію. В Херсонесі в Боспорському царстві, в князівстві Феодоро і в генуезьких колоніях було розвинене виноробство. Із-за релігійних заборон на вживання вина Османський період був несприятливий для виноробів, але це компенсувалося культом столових сортів винограду (можна назвати цей період ізюмним).

Дуже велику шкоду Кримському виноробству завдала радянська влада, яка борячись з пияцтвом, в 1985 році 25 травня прийняла закон «Про боротьбу з пияцтвом та алкоголізмом». В цей період масово знищують виноградники і перепрофільовують заводи. Таким чином, не тільки кримськотатрський народ став жертвою тоталітарного режиму – навіть такий благородний напій як вино, підпав під тиск і знищення за часи радянської влади.

Фото: Дар'я Тіщенко-Журавель, Галина Браіловська

 

                                                                ПАРТНЕР ПРОЕКТУ САЛОН ВИН INVINO

                                                     Вино, як і витвір мистецтва, сприймається індивідуально.

                                                                    InVino – Ваша колекція вражень

 

Салон вин InVino

м. Київ, вул. Цитадельна, 6/8, тел. +38 050 404 98 78

www.invino.com.ua

www.facebook.com/invino.kyiv

www.instagram.com/invino_inkyiv

Керуюча салоном Анастасія Злотнікова

+38 050 424 12 34

invinosalonkiev@gmail.com

 

На відкритті виставки в Національному м узеї українського народного декоративного мистецтва

комментарии
ТОП Новость
27/03

Уривок з книги Себастьяна Смі МИСТЕЦТВО СУПЕРНИЦТВА. Чотири історії про дружбу, зраду й подвиги в мистецтві​ Сміливу вигадку, підмічену в роботі друга, розхапали всі.  Анрі Матісс    На ...

27/03

Арт-фірма: естетичне управління та метафізичний маркетинг УРИВОК З КНИГИ Фестивальний театр На одній фотографії з моєї колекції зображено співаків, які вийшли на поклін на прем’єрі «Весілля ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **