Наверх
Меню
Меню
Событие
26/05
Персональна виставка Миколи Гончарова «PRINT STORY»
3.jpg
3.jpg

Персональна виставка Миколи Гончарова «PRINT STORY»

26-го травня у рамках проекту «Мистецтво на папері» столична галерея “КалитаАртКлуб” відкриває персональну виставку Миколи Гончарова “PRINT STORY”. 
До експозиції увійдуть більш ніж 365 плакатів і кілька живописних полотен, в яких автор через історію створення образів/меседжів розкаже глядачеві й свою власну історію. 

На відміну від живописних творів, котрі часто передбачають тривале і вдумливе споглядання, специфіка плакату вимагає миттєвого сприйняття форми і змісту.

Микола Гончаров – визнаний майстер графічного мистецтва – блискуче опанував плакатну виразність завдяки унікальній здатності створювати асоціативно влучні та змістовні образи-символи. Його плакат не обтяжений зайвими деталями, лаконічний і вишуканий.

Авторський плакат Миколи Гончарова зазвичай глибший та суб’єктивніший у порівнянні з іншими зразками цього різновиду тиражної графіки, це – витвір мистецтва, в якому поряд з проголошенням базових суспільних цінностей можна вловити і прояви характеру автора, прочитати його особистісне переживання теми. 

Микола Гончаров про виставку : “... 6 років малюю плакати майже кожного дня. Плакат – що це таке? Плакат – зображення, що ілюструє текст або навпаки може бути текст замість картинки, інколи – й короткий текст з ілюстрацією разом. Запрошую вас подивитись, згадати події та емоції, що супроводжують нас протягом останніх років”. 


Відкриття – 26-го травня о 19.00 у галереї “КалитаАртКлуб” за адресою: вул. Малопідвальна, 21/8. Виставка триватиме до 24-го червня 2017 року.

Про автора:

Микола Гончаров народився в Києві в 1972 році.


Освіта:
Республіканська середня художня школа,
Національна академія образотворчих мистецтв та архітектури
(майстерня книжкової графіки, керівник – професор Чебаник Василь Якович).

Працює художником у Національному художньому музеї України, Українському центрі народної культури «Музей Івана Гончара», Національному меморіальному комплексі Героїв Небесної Сотні – Музеї Революції Гідності.

Неодноразовий переможець конкурсу “СТОП ЦЕНЗУРА”.

Малює плакат кожного дня...

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **