Наверх
Меню
Меню
Новость
05/06
В Амстердамі українці здобули перше місце на почесному LPM Live Mapping Contest 2017
fullsizeoutput_9.jpeg
fullsizeoutput_9.jpeg

В Амстердамі українці здобули перше місце на почесному LPM Live Mapping Contest 2017

В Амстердамі українці здобули перше місце на почесному  LPM Live Mapping Contest 2017

Команда Артзебс  з Запоріжжя в складі художників: Володимир Гуліч, Ярослав Костенко, Настя Лойко і музикантів групи Madjha стала першою в конкурсі LPM Live Mapping Contest 2017.

LPM  (дослівно Зустрич живих перфрмерів, міжнародна зустріч, присвячена  художникам, професіоналам і пристрасним шанувальникам виразного та живого відео) є частиною AVnode | LPM 2015> 2018, великомасштабного проекту європейської відео співпраці.  
 
Художники Володимир Гуліч, Ярослав Костенко, Настя Лойко і музиканти групи Madjha s об’єднують у своїй роботі аналогову, живу графіку і пророблене 3Д моделювання, динаміку VJ - инга, абстрактність і ритм музики у спільний простір трьох екранів - стін, транслюючи живу історію.

VJ - інг – відео мистецтво, у якому за допомогою інструментів обробки світла і проекції, створюється художній твір.

Відео мапінг - напрямок в аудіовізуальному мистецтві, що представляє собою 3D-проекцію на фізичний обєкт навколишнього середовища з урахуванням його геометрії  та розташування у просторі.

 

Художники заявляють, що для них важливо розкрити для себе і для друзів сучасні можливості світла, залучити до нового виразного засобу нових митців.
 

 

388 митців зі всього світу ділилися надбаннями у 180 перфоменсах, мастеркласах, инсталляціях. 
 

 

комментарии
ТОП Новость
15/12

15 грудня в київському аукціонному домі «Золотое Сечение» відбудуться ювілейні торги колекційного класичного та сучасного мистецтва.   Передаукціонна виставка та тихий аукціон CLASSIC ...

03/12

У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"​. Міждисциплінарний проект із трьох виставок покажуть у різних локаціях міста. Перша частина стартує ...

Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **