Наверх
Меню
Меню
Новость
11/07
Боксерські рукавички iз афтографами братів КЛИЧКІВ продані на благодійному аукціоні «Інвестиція в майбутнє» за 200 тисяч гривень
Брати Кличкі та вихованець клубу Спарта Мартинюк Іван.jpg
Брати Кличкі та вихованець клубу Спарта Мартинюк Іван.jpg

Боксерські рукавички iз афтографами братів КЛИЧКІВ продані на благодійному аукціоні «Інвестиція в майбутнє» за 200 тисяч гривень

БОКСЕРСЬКІ РУКАВИЧКИ ІЗ АВТОГРАФАМИ БРАТІВ КЛИЧКІВ ПРОДАНІ НА БЛАГОДІЙНОМУ АУКЦІОНІ «ІНВЕСТИЦІЯ В МАЙБУТНЄ» ЗА 200 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

За отримані кошти буде придбано професійний титульний ринг для юних спортсменів канівського дитячого спортклубу «Спарта».

Громадська платформа #SOSмайбутнє 8 липня провела благодійний аукціон, метою якого був збір коштів на підтримку канівського дитячого спортивного клубу «Спарта». Тренер Станіслав Маланчев за 23 роки існування клубу виховав численних чемпіонів України та майстрів спорту. Серед його випускників ― Інна Плотницька, 3х разова чемпіонка України з боксу та 2х разова призерка Європи по боксу серед жінок; Олег Квітко, чемпіон світу та чемпіон Європи з карате годзю-рю; Сергій Осадчий, чемпіон України по тайському боксу; Антон Тимошенко, майстер спорту з кікбоксингу; Юрій Ющин, володар срібної медалі Міжнародної федерації еліт-файту. 

Учні клубу займаються в «Спарті» безкоштовно. Але сьогоднішні умови тренувань далекі від ідеалу ― діти навчаються в підвальному приміщенні багатоповерхівки, де немає професійного рингу.

Аби вирішити цю проблемну ситуацію та надати можливість вивчати боксерські дисципліни якомога більшій кількості юнаків, вихованці «Спарти» звернулися до платформи #SOSмайбутнє. 

Метою платформи, створеної в березні цього року, є рятування об’єктів гуманітарної сфери України ― в тому числі й дитячих спортивних та мистецьких шкіл. 

Учасниками #SOSмайбутнє є небайдужі громадяни України, які формують відкритий реєстр об’єктів, що потребують допомоги, та шукають шляхи для надання цієї допомоги з боку держави, міжнародних організацій чи приватних осіб. За час існування платформи участь в її роботі взяли вже більше 2000 активістів. Ознайомитися із результатами їхньої праці можна на сайті sosfuture.com.ua

На благодійному аукціоні, що пройшов у кінному клубі Equides Club, на користь «Спарти» продавалися твори сучасних українських художників. Але найуспішнішим лотом стали боксерські рукавички із автографами Віталія та Володимира Кличків. Брати особисто представили цей лот і закликали підтримати розвиток дитячого спорту. 

«Мене часто запитують, що мене мотивувало на перемогу, коли я став чемпіоном світу з боксу. Я відповідаю наступною історією. Один хлопчик з дитинства захоплювався боксом. У Радянському союзі професійний бокс був заборонений, дозволяли лише любительський. Коли у 1986 році транслювали бій Майка Тайсона, який став наймолодшим чемпіоном світу у важкій вазі, цей хлопець заявив своїм друзям, що одного разу він буде битися з суперниками так, як Тайсон. Одного разу він стане чемпіоном світу у важкій вазі. Цим хлопчиком був я. 

Дуже важливо, щоб у дитини була мрія та віра в себе. Адже немає такої мрії, яку не можна здійснити, якщо робити все для її досягнення», ― наголосив під час заходу Віталій Кличко

За результатами гарячих торгів рукавички були продані за 200 тисяч гривень, а володарка лоту Ганна Буткевич подарувала «зірковий трофей» дитячому клубу «Спарта», аби він надихав юних спортсменів на великі перемоги. За виручені братами Кличками кошти для «Спарти» вже замовлено придбання професійного титульного рингу, на якому вихованці  клубу зможуть готуватися до змагань найвищого рівня та проводити показові виступи. 

Загалом в ході благодійного аукціону вдалося зібрати 300 тисяч гривень.

Крім титульного рингу, платформа #SOSмайбутнє придбає «Спарті» клубний ринг та інше необхідне спортивне обладнання.

Завдяки таким спортивним «обновкам» кількість учнів «Спарти» зможе збільшитися ледь не вдвічі. Адже кількість охочих до олімпійських перемог дітей наразі значно перевищує можливості «Спарти». 

Міжнародний благочинний захід від Art Ukraine Foundation і Equides Club, організований на підтримку учасників громадської платформи #SOSмайбутнє, відвідали представник ООН  в Україні Пабло Матеу  та посол Європейського союзу Х’юг Мінгареллі. 

«Платформа #SOSмайбутнє є важливою для культурного та соціального розвитку українського суспільства. Це ініціатива, яка артикулює проблеми гуманітарної сфери, відкриваючи перспективи соціально-культурного та економічного розвитку держави. Ініціатива, яка відкриває діалог про культурну інтеграцію та співпрацю між регіонами України. Вона показує необхідність впровадження культурних, спортивних, освітніх ініціатив, особливо в невеликих містах», ― зазначив пан  Мінгареллі. 

Пан Матеу також висловив свою підтримку платформі і тому, що діти Канева тепер матимуть сильну мотивацію стати чемпіонами: 

«Вперше я познайомився з Наталею Заболотною під час відзначення Всесвітнього дня біженців у 2016 році, а вже рік потому вона представила мені громадську платформу  #SOSмайбутнє. На мою думку, ця ініціатива нині дуже затребувана в Україні та має багато перспектив. Саме #SOSмайбутнє на сьогоднішній день є центром молодіжного руху за збереження та розвиток соціальної та культурної інфраструктури».

«Одним із головних ворогів України є байдужість. Наше завдання ― послати її в нокаут, аби не допустити катастрофи в суспільстві, яка поки що криється в руйнуванні культурних, спортивних та освітніх закладів  України. Та проблема набагато глибша. Відсутність культурної політики, системи координат в розвитку дітей призводить до інших нерадісних загальноєвропейських рейтингів: наша країна виборює першість за показниками дитячого алкоголізму, наркозалежності та низької якості людського капіталу. Тренер «Спарти» пан Маланчев  ― як і багато його колег-ентузіастів ― робить фантастично важливу роботу. Він забирає дітей з тенет вулиць, що ведуть до злочинності, дитячого алкоголізму, наркоманії, паління. Тільки таким чином можна вибороти здорове, освічене та непереможне майбутнє для нашої держави», ― говорить засновниця #SOSмайбутнє, голова фонду Art Ukraine Foundation Наталія Заболотна. 

«Ми дійсно щасливі від того, що стільки небайдужих людей допомогли нам у досягненні мети! Дякую ініціаторам та учасникам платформи #sosмайбутнє! А особливо хотів би відзначити Наталію Заболотну, адже без її підтримки та енергії нічого б не відбулося. З новим спортивним обладнанням ми маємо змогу вийти на зовсім інший рівень підготовки молодих спортсменів. Переконаний, що титульний ринг на якому ми тепер зможемо проводити професійні змагання, стане великим стимулом та мотивацією для сотень дітлахів» - говорить Станіслав Маланчев, головний тренер клубу Спарта

Вже у серпні «Спарта» отримає нове обладнання. Перші виступи на титульному рингу заплановані на цьогорічний День Незалежності України. Очікується, що почесними гостями клубу в цей день стануть Віталій та Володимир Клички.

 

АВТОР ФОТО: Богдан Пошивайло

 

 

комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
27/05

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк. До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати ...

28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **