Наверх
Меню
Меню
Новость
06/09
Фестиваль мистецтв - «Кропивницький -2017»
fullsizeoutput_123.jpeg
fullsizeoutput_123.jpeg

З 29 серпня до 3 вересня у Кропивницькому (нова назва міста Кіровоград) походив Фестиваль мистецтв - «Кропивницький -2017». Ідея проведення фестивалю народилася  після прийняття рішення про зміну назви міста. В короткий термін була опрацьована програма і концепція фестивалю. Програма фестивалю складалася з кількох напрямків: театральне мистецтво, музика, література, сучасне мистецтво, кіно і мала на меті дати уявлення про сучасні тенденції українського мистецтва та культури. 

 

 

На час проведення фестивалю парк Ковалівського перетворився на майданчик скульптур і перформансів.

 

 

Сучасне мистецтво представляли: Вікор Сидоренко (Київ) - скульптури «Depersonalisation», Антон Логов (Київ) - інсталяція «Позачасовість»,  Олекса Фурдіяк та Ігор Слободян (Львів) -  інтерактивний  об”єкт «Дудіння»; Олексій Сай (Київ) - інсталяція «Не наступати на граблі»; Марія Куликовська (Київ) - об;єкти з серії  «Memento mori».

 

 

Робота «Позачасовість» художника Антона Логова - образ нашого часу. Інсталяція, як динозавр вилазить з асфальту, нагадуючи нам про прості істини в житті. В ній паралельні реальності з різних часів об'єднуються в одній послідовності. Дивні речі побуту, вікна і двері - сліди війни і трагедії людей в епоху без часу.

 

 

Перформер Ute Kilter використала інсталяцію Олексія Сая «Не наступати на граблі» в своєму виступі. Харизматичний виступ Ute Kilter і неймовірні сукні Володимира Уманенко нікого не залишили байдужими, а інсталяція Олексія Сая набула нового забарвлення. 

 

 

Події фестивалю відбувалися на кількох майданчиках: Парк Ковалівського, Театральна площа, Обласна філармонія, Обласний театр імені Кропивницького, площа Героїв Майдану. Розклад подій і місце проведення можна було дізнатися з програми фестивалю.

 

 

На фестивалі демонструвались театральні постановки з усієї України. Цікавість викликала вистава «Три товариші» Національного театру імені Івана Франка (режисер Юрій Одинокий), у якій одну з головних ролей зіграв Євген Ніщук. 

 

Неймовірну атмосферу створив  виступ «Київ Модерн Балету» під керівництвом Раду Поклітару. 

Показ фільму «Земля» Довженка, який проходив у щойно збудованому кінотеатрі під відкритим небом, глядячі сприйняли  «на одному подиху». 

На центральній площі міста відбулись масштабні концерти, поетичні читання а також театралізовані вистави. Виступали:  Арсен Мірзоян,  Жадан та Собаки, Крихітка, Катя Чілі, Без Обмежень, Друга ріка, KOZAK SYSTEM,  TaRuta, Familia Perkalaba,  Navkolo Kola та ін. 

 

 

 

Куратор проекту Сучасне мистецтво - Аліса Ложкіна

Креативний директор фестивалю «Кропивницький 2017» - Сергій Проскурня 

Ініціатор ідеї - народний депутат України Олександр Горбунов

Фестиваль відбувся за підтримки Міністерства культури України

Фото: Надія Ложкіна, Антон Логов, сторінка ФБ події, Олексанр Майоров, Валерія Ландар а також взяты з ФБ сторінок

 infokava.com, focus.ua

 

комментарии
ТОП Новость
21/03

ВИСТАВКА «ВЕСНА» У ВИНОГРАДІВСЬКІЙ ГАЛЕРЕЇ «ІМПАСТО» 16 березня 2018 року у виставковій залі «Імпасто» в м. Виноградів відкрилася експозиція «Весна». На ...

21/03

«КВІТИ-ГРАЦІЇ» ЛЮБОВІ ПАВЛИШИН 14 березня 2018 року у виставкому просторі художнього салону «Арт Про» відкрилася виставка робіт молодої ужгородської художниці Любові Павлишин. Експозиція ...

Календарь
23/03

Національний художній музей України запрошує на лекцію професора археології Державного університету Іллі  в Тбілісі, директора Тбіліського археологічного музею (зараз – відділ Національного ...

24/03

24 березня аукціонний дім «Дукат» проведе шостий букіністичний аукціон «Українська книга»            Добірка налічує 122 лоти, серед яких праці ...

28/03

28.03–10.04.2018 Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє виставку живопису Олександра Глумакова «Християнські мотиви» В процесі моєї творчості ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **