Наверх
Меню
Меню
Новость
06/09
Фестиваль мистецтв - «Кропивницький -2017»
fullsizeoutput_123.jpeg
fullsizeoutput_123.jpeg

З 29 серпня до 3 вересня у Кропивницькому (нова назва міста Кіровоград) походив Фестиваль мистецтв - «Кропивницький -2017». Ідея проведення фестивалю народилася  після прийняття рішення про зміну назви міста. В короткий термін була опрацьована програма і концепція фестивалю. Програма фестивалю складалася з кількох напрямків: театральне мистецтво, музика, література, сучасне мистецтво, кіно і мала на меті дати уявлення про сучасні тенденції українського мистецтва та культури. 

 

 

На час проведення фестивалю парк Ковалівського перетворився на майданчик скульптур і перформансів.

 

 

Сучасне мистецтво представляли: Вікор Сидоренко (Київ) - скульптури «Depersonalisation», Антон Логов (Київ) - інсталяція «Позачасовість»,  Олекса Фурдіяк та Ігор Слободян (Львів) -  інтерактивний  об”єкт «Дудіння»; Олексій Сай (Київ) - інсталяція «Не наступати на граблі»; Марія Куликовська (Київ) - об;єкти з серії  «Memento mori».

 

 

Робота «Позачасовість» художника Антона Логова - образ нашого часу. Інсталяція, як динозавр вилазить з асфальту, нагадуючи нам про прості істини в житті. В ній паралельні реальності з різних часів об'єднуються в одній послідовності. Дивні речі побуту, вікна і двері - сліди війни і трагедії людей в епоху без часу.

 

 

Перформер Ute Kilter використала інсталяцію Олексія Сая «Не наступати на граблі» в своєму виступі. Харизматичний виступ Ute Kilter і неймовірні сукні Володимира Уманенко нікого не залишили байдужими, а інсталяція Олексія Сая набула нового забарвлення. 

 

 

Події фестивалю відбувалися на кількох майданчиках: Парк Ковалівського, Театральна площа, Обласна філармонія, Обласний театр імені Кропивницького, площа Героїв Майдану. Розклад подій і місце проведення можна було дізнатися з програми фестивалю.

 

 

На фестивалі демонструвались театральні постановки з усієї України. Цікавість викликала вистава «Три товариші» Національного театру імені Івана Франка (режисер Юрій Одинокий), у якій одну з головних ролей зіграв Євген Ніщук. 

 

Неймовірну атмосферу створив  виступ «Київ Модерн Балету» під керівництвом Раду Поклітару. 

Показ фільму «Земля» Довженка, який проходив у щойно збудованому кінотеатрі під відкритим небом, глядячі сприйняли  «на одному подиху». 

На центральній площі міста відбулись масштабні концерти, поетичні читання а також театралізовані вистави. Виступали:  Арсен Мірзоян,  Жадан та Собаки, Крихітка, Катя Чілі, Без Обмежень, Друга ріка, KOZAK SYSTEM,  TaRuta, Familia Perkalaba,  Navkolo Kola та ін. 

 

 

 

Куратор проекту Сучасне мистецтво - Аліса Ложкіна

Креативний директор фестивалю «Кропивницький 2017» - Сергій Проскурня 

Ініціатор ідеї - народний депутат України Олександр Горбунов

Фестиваль відбувся за підтримки Міністерства культури України

Фото: Надія Ложкіна, Антон Логов, сторінка ФБ події, Олексанр Майоров, Валерія Ландар а також взяты з ФБ сторінок

 infokava.com, focus.ua

 

комментарии
ТОП Новость
18/09

  KRAЇNA: Я – земля в Одессе Именно так: большими буквами: «KRAЇNA: Я – земля», в галерее «NT-art» предстали фотографии к проекту канадского фотографа ...

15/09

Учасники вересневого заїзду Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY 017 влаштували волонтерську еко-акцію на косі Азовського узбережжя. Близько 30-ти людей – художників з України, Росії, ...

Календарь
20/09

20.09–3.10.2017 Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ»  представляє персональну виставку живопису Вадима Петрова (Харків) «Маршрут–2». (Епохальні записки працівника ...

21/09

NEBO ART GALLERY ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКУ СЕРГІЯ ГРИНЕВИЧА «ДІАЛОГ»   21 вересня в Міжнародний день миру Nebo Art Gallery запрошує до діалогу на відкритті виставки живопису білоруського ...

25/09

Відкрито реєстрацію на курс художників в Школі сучасного мистецтва, старт занять 25.09. На цьому курсі студенти зможуть спробувати себе у найцікавіших напрямках сучасного мистецтва: від фотографування ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **