Наверх
Меню
Меню
Событие
08/09
Виставка живопису Наталії Найди-Капуловської та Анастасії Орлової "РІДНЕ"
RIDNE_50x70.jpg
RIDNE_50x70.jpg

Виставка живопису Наталії Найди-Капуловської та Анастасії Орлової "РІДНЕ"

З 8 вересня до 3 жовтня 2017 року в галереї "КалитаАртКлуб" відбудеться виставка живопису Наталії Найди-Капуловської та Анастасії Орлової "РІДНЕ".

 

 

Невипадково вернісаж призначено на 8 вересня – день іменин Наталії, а назва виставки також недарма містить кілька смислів, адже йдеться у цій серії робіт про найдорожче, і створили її дві авторки – мати й донька. 

 


 

Наталія Найда-Капуловська про виставку:

"Рід, рідне, родове... Це важко недооцінити чи недоосмислити... У формуванні особистості є багато поворотів: час іде, усе змінюється, накладається одне на одне, і з усього пережитого вимальовується складний та подекуди суперечливий світогляд... Він є важливим і потрібним для митця, філософа, людського існування, мистецтва, — щоб творити, народжувати нові образи.
Однак бувають такі злами, коли все пливе, руйнується, щезає ґрунт з-під ніг і нема, за що вхопитися... У такі часи в серці залишається тільки первинне, основне: теплий спогад, мама, рідний дім, двір, рідна земля, її дихання, перші слова... Любов, рідне, родове... Є буттєвість, насиченість життя та його одвічна мудрість. Старші люди мають це в собі: щось, що є вагомішим, ніж інтелектуалізм чи знання — вони сягають певної глибини існування, буття, несуть силу життя в собі.
Я йду до дому, до себе за цією силою. Сьогодні моя творчість звертається понад усе до дитинства, углиб, до того часу, коли я була малою, а моя малесенька тепер бабуся — великою. Світ до чогось іде, і в цьому рухові є чимало значущого, проте свої сили я черпаю здебільшого з мого коріння, з основ. Я міцно стою на своїй землі і маю надію, що й далі вдихатиму цю силу життя — у життя й роботи й відчуватиму, що це знаходить відгук та розуміння
".Вернісаж виставки – 8 вересня о 19.00 за адресою: вул. Малопідвальна, 21/8.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **