Наверх
Меню
Меню
Событие
27/09
Міжнародний художній проект Art and Film Biennale Kyiv/Trading Illusions Україна-Німеччина
21432828_1517951061602626_7128143080301672858_n.jpg
21432828_1517951061602626_7128143080301672858_n.jpg

Міжнародний художній проект Art and Film Biennale Kyiv/Trading Illusions Україна-Німеччина

Міжнародний художній проект

Art and Film Biennale Kyiv/Trading Illusions

Україна-Німеччина

За підтримки 

Міністерства культури України, 

Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина,

Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

 

Організатори: Wilhelm-Fraenger-Institut у партнерстві з ГО «Конгрес активістів культури України». 

 

З 27 до 30 вересня 2017 року Україна вітатиме художників із Німеччини в рамках IV частини художнього проекту Art and Film Biennale, що був заснований  2013 року у відомій мистецькій колонії Ворпсведе (Нижня Саксонія, Німеччина). 

 

«Бієнале покликана розповісти про мистецьку схожість унікальних європейських міст. У 2016 році Україна стала почесним гостем бієнале у селищі Ворпсведе, а вже наприкінці вересня 2017-го цей міжкультурний обмін отримає продовження у Києві»,пояснює Юрган Хаазе, ініціатор та директор Art and Film Biennale.

 

Німецькі художники через свої роботи не лише розкажуть історію про минуле та сучасне однієї з найвидатніших мистецьких колоній, але й покажуть, як сьогодні мистецтво впливає на Європу. 

 

Вальдемар Отто. Агамемнон. Бронза. 2009. 205 x 68 см

фото роботи: Вольфган Унгер

 

Роботи сучасних митців – живопис, скульптура, фотографії – під спільною назвою «Торгівля ілюзіями» будуть представлені у відомих виставкових просторах Києва — Національному музеї Тараса Шевченка та Educatorium  (галерея «Дукат»). 

 

«Щодня люди стикаються з ілюзорними формулами та конструкціями кращого світу, що їм пропонують політики. Ілюзії викривлюють сприйняття людиною суспільства в цілому, думки про інші спільноти і культури. У своєму кураторському виборі я орієнтувалася на різні форми ілюзій, що існують сьогодні у суспільстві України та світу, на те, як художникам вдається їх опрацьовувати у своїй творчості», 

зазначає куратор української частини проекту Катерина Рай. 

 

Мета цьогорічної Art and Film Biennale — пов’язати сучасне мистецтво Німеччини з творчим досвідом митців України. 

 

«Телевізійні сюжети про Помаранчеву революцію та Євромайдан дали нам уявлення про українців як таких, що прагнуть єднання з Європою. Сьогодні, зважаючи на політичну ситуацію, яка склалася в Україні, Німеччина обов’язково має дати сигнал в підтримку її незалежності та демократичних засад, і для цього ми обрали інструментом мистецтво та культуру, — пояснюють німецькі куратори. — Гасло бієнале «Торгівля ілюзіями» пов’язане із сучасними пошуками в Україні, що отримала незалежність 1991 року, але також із темою ілюзій у мистецтві та соціумі». 

 

Програма заходу передбачає кінопокази, музичні перформанси, лекції та публічні дискусії, що відкриють нові культурні перспективи. 

Виставка триватиме з 27 вересня до середини жовтня.

 

Свої роботи у рамках цьогорічної бієнале представлять художниця Маргарет Келлі, один із найвідоміших скульпторів Німеччини Вальдемар Отто, німецький фотограф Рудіґер Любріхт, що став відомим завдяки своїм «Чорнобильським серіям». 

 

Серед українських митців будуть представлені Інара Багірова, Катерина Бучацька, Олексій Золотарьов, Віталій Кохан, Денис Кравець, Марсель Онисько, Олексій Сай, Руслан Тремба, Ельміра Шемседінова, група GAZ та інші. 

 

Олексій Золотарьов. Зустріч. Метал, 210х50х50, 2014

Art and Film Biennale — це не просто спільна презентація сучасного мистецтва, але й обмін менталітетом та художнім досвідом, вдала можливість для художників повчитися один в одного, вважають куратори. 

 

«Діалог між культурами — найдавніший і найфундаментальніший спосіб демократичної бесіди, він є протиотрутою відторгнення та насильства. Його мета — дозволити нам мирно і конструктивно жити в мультикультурному світі та розвивати почуття спільності», — наголошує перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко.

 

Art and Film Biennale фінансовано Federal Foreign Office Germany and the Karin and Uwe Hollweg Foundation та підтримано Міністерством культури України. 

 

Урочисті церемонії відкриття проекту відбудуться: 

27 Вересня о 18-30 у Національному музеї Тараса Шевченка 

за адресою бульвар Тараса Шевченка 12 

29 Вересня о 19-00 галерея Educatorium 

за адресою вул. Рейтарська 8б 

 

Для реєстрації на урочисте відкриття події, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDmGcHjBtyv0TsnvIDn4Y0JFfsB9eAZ4eOptd2N_4PhSSctw/viewform

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **