Наверх
Меню
Меню
Событие
21/09
NEBO ART GALLERY ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКУ СЕРГІЯ ГРИНЕВИЧА «ДІАЛОГ»
Проект «Діалог» Сергія Гриневича в Nebo Art Gallery 21.09.jpg
Проект «Діалог» Сергія Гриневича в Nebo Art Gallery 21.09.jpg

NEBO ART GALLERY ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКУ СЕРГІЯ ГРИНЕВИЧА «ДІАЛОГ»

NEBO ART GALLERY ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКУ СЕРГІЯ ГРИНЕВИЧА «ДІАЛОГ»

 

21 вересня в Міжнародний день миру Nebo Art Gallery запрошує до діалогу на відкритті виставки живопису білоруського художника Сергія Гриневича, під час якого буде презентовано збірку поезії сучасних українських авторів «Галерея чуття. Частина II», проілюстровану картинами художника.

 

 

«Діалог» це той особливий формат творчої взаємодії, який постає у другій частині антології «Галерея чуття», в яку ввійшла лірика Сергія Жадана та Галини Крук, Катерини Калитко та Сергія Татчина, Юрія Строканя та Лесі Мудрак, Ігоря Астапенка та Юрія Вітяка, Джона Гнатіва та Ірини Кулянди, Сергія Савіна та Дмитра Журавля. Перша книга була презентована у жовтні 2016 року на відкритті виставки художника Андрія Задоріна. Це видання, як і попереднє, можна розглядати як каталог художника – він цілісно показує художню майстерність «білоруського Енді Воргола», як іноді називають художника Сергія Гриневича, і разом з тим, книга для тих, хто цікавиться поезією та синтезом, який виникає на межі діалогу тексту та картини.

«Символічно, що  презентація другої книги «Галерея чуття» відбудеться у Міжнародний день миру, коли календар красномовно нагадує про те, що слід прагнути порозумітися у будь-яких діалогах. Література в цілому та поезія про любов зокрема мають символічно наголосити: кожен з нас повинен мати на озброєння лише одне. І це ніщо інше як любов до мистецтва», ділиться упорядниця збірки та авторка ідеї Світлана Привалова.

Проект «Діалог» буде  експоновано в київській галереї Nebo до 12 жовтня включно.

Вхід вільний

21 ВЕРЕСНЯ – 12 ЖОВТНЯ 2017

ВІДКРИТТЯ: 21 ВЕРЕСНЯ, 19:00

 

АДРЕСА: вул. Драгомирова, 14 (ЖК «Новопечерські Липки»)

 

Сергій Гриневич народився в 1960 році. У 1983 році закінчив Білоруську державну академію мистецтв, відділення монументально-декоративного мистецтва. З 1988 року член Білоруської спілки художників. Працює в різних техніках, зокрема фреска та вітраж, а також в галузі станкового живопису. Учасник групових  та персональних проектів в Україні, США, Швейцарії, Франції, Нідерландах, Іспанії та Росії. Твори входять до колекцій музеїв Республіки Білорусь, зберігаються в галереях та приватних зібраннях, в колекціях банків Європи. Живе та працює в Гродно, Білорусь.

 

Nebo Art Gallery заснована в Києві у 2010 році. Галерея веде активну виставкову діяльність та спеціалізується на сучасному мистецтві. У колекції представлені роботи художників з України, Росії, Білорусії, Грузії, Нідерландів і Америки. За роки існування галерея стала своєрідною платформою для створення цілого переліку автономних проектів, об'єднаних загальним творчим процесом: Nebo BookLab Publishing – видавництво, яке займається випуском художньої літератури для дітей та книг про мистецтво; Nebo Art School – освітній проект, який об'єднав художню школу і лекторій різних тематичних напрямків (історія мистецтва, всесвітня історія, історія літератури, кінематографу, класичної музики). Також в галереї працюють дизайн бюро, книжкова крамниця та багетна майстерня

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **