Наверх
Меню
Меню
Новость
23/09
Про бойлери по-новому: В Києві проходить виставка незвичайних арт-об’єктів
музей води.jpg
музей води.jpg

Про бойлери по-новому: В Києві проходить виставка незвичайних арт-об’єктів

Про бойлери по-новому: В Києві проходить виставка незвичайних арт-об’єктів

У вересні компанія Robert Bosch Україна запропонувала шістьом українським стрітартерам позмагатися за звання найкреативнішого в рамках конкурсу «Prosto Art». Маючи у своєму розпорядженні водонагрівачі та фарбопульти ТМ Bosch художники на свіжому повітрі протягом трьох вихідних втілювали своє бачення мистецтва у громадському просторі. У проекті взяли участь шість талановитих митців з різних міст України. Переможцем став Сергій Радкевич зі Львова.

Проект народився з ідеї продемонструвати можливості фарбопульта, але поступово переріс у справжній мистецький проект. Він дає зрозуміти, що мистецтво може бути всюди, а його об’єктом чи інструментом здатен стати навіть бойлер. Головною цікавинкою у проекті стрітартери називають можливість спробувати нову форму, циліндр, що не дуже звичний для подібної роботи та фарбопульт, з яким більшість учасників працювала вперше. Представники смартворкінгу «САД» говорять: «Чудова ініціатива, яка направлена на підтримку молодих митців».

Генеральний директор компанії Robert Bosch Україна Віталій Бульда ділиться враженнями: «Конкурс своєю невимушеністю та різнокольоровістю додав гарного настрою всім, хто взяв у ньому участь або просто спостерігав за перетворення бойлерів на арт-об’єкти. Насправді, це - дивовижно, коли звичайний білий бак для нагріву води отримує своє обличчя та починає жити власним життям. Мені особисто дуже приємно, що митці долучилися до конкурсу Prosto Art та за допомогою фарбопультів Bosch додали світу трішки радощів та веселого настрою, створивши шедеври водонагрійної техніки».

Стрітартер Тimo Levin з Дніпропетровської області оцінює роботу з фарбопультом: «Дуже зручно працювати. Набагато легше, ніж з компресорними пультами. Легко налаштовувати, до того ж економить фарбу. Тверда п’ятірка».

 

Сергій Радкевич, художник зі Львова, зголосився на конкурс з задоволенням: «В Європі дуже популярна тема, коли бренди співпрацюють з художниками. Хтось працює з авто, хтось з кросівками тощо. І насправді тут немає змагального компоненту, бо є різні цілі, задачі і кожен художник їх вирішує по-своєму. Це не краще чи гірше, просто по-іншому».

Також в проекті взяли участь Володимир Пастушак з Києва, учасник проекту «Україна має таланти», Андрій Кальков з Луцька, який працює з геометричними та орнаментальними малюнками, Станіслав Видиборець, для якого стрітарт є хобі, киянин Євгеній Мельничук, каліграфіст, який у своїй роботі використав текст історії платформи IZONE англійською мовою.

Більшість спостерігачів теж були здивовані новими арт-об’єктами. «Ніколи не думала, що такі шедеври можна намалювати на звичайному бойлері! Хотіла б мати такий і вдома. Круто, що сучасне мистецтво тепер може бути не лише в інсталяціях чи галереях, але і вдома», - говорить Діана Богуш, студентка.

До 8 жовтня виставка шести бойлерів буде перебувати у столичному «Музеї води». Пізніше готові роботи передадуть у київські громадські місця: хаб FreudHouse, платформа IZONE, смартворкінг «Сад», «Музей води», Київський музей історії туалетів, Молодий театр. Переглянути перебіг конкурсу можна на офіційній сторінці @BoschUA у Facebook.

 

 

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У 2016 році приблизно 390 000 співробітників (дані на 31 грудня 2016) забезпечили продаж на суму понад 73,1 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямками: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена майже в 150 країнах. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 59 000 працівників майже у 120 містах по всьому світу. Компанія Bosch підвищує якість життя завдяки розробці інноваційних технологій з широким спектром можливостей і надихаючих рішень, розроблених для життя.

Компанія була заснована в Штутгарті у 1886 р. Робертом Бошем (1861-1942) як «Майстерня точної механіки і електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. Дев'яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом голосуючих акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
27/05

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк. До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати ...

28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **