Наверх
Меню
Меню
Новость
26/09
Реєстрацію на участь у "Срібному Мольберті" продовжено
4.png
4.png

Реєстрацію на участь у "Срібному Мольберті" продовжено

УВАГА! РЕЄСТРАЦІЮ НА УЧАСТЬ У «СРІБНОМУ МОЛЬБЕРТІ» ПРОДОВЖЕНО ПО 26 ВЕРЕСНЯ!

На прохання багатьох студентів, які з різних причин не встигли подати заявки на участь у Відкритому студентському конкурсі з живопису «Срібний мольберт», який пройде 9-14 жовтня в Ужгороді, організатори ухвалили рішення про продовження терміну реєстрації по 26 вересня 2017 р. включно. 

Наразі (станом на 18.00 24-го вересня) до оргкомітету конкурсу надійшло близько 300 заявок, і студенти продовжують надсилати листи. Уже зараз на одне місце претендують 6 учасників! У той же час з різних джерел (Фейсбук, листи, дзвінки) звучать прохання продовжити термін реєстрації, оскільки через початок навчального року не всі студенти встигли сформувати пакети документів, необхідних для реєстрації, або ж доповнити всім необхідним надіслані заявки. Тож включно по 26.09.2017 р., до 23.59 год., обдаровані юнаки й дівчата, які бажають проявити себе, навчитися новому й отримати шанс на підтримку потужних арт-менеджерів, галеристів, арт-резиденцій та іменитих художників, ще можуть надсилати заявки та портфоліо робіт чи доповнювати подані заявки необхідними документами.

Не гайте часу, лишилося справді обмаль часу! Грошові винагороди, спеціальні призи та премії від офіційних партнерів конкурсу чекають на найталановитіших та найкреативніших. І найголовніше: уперше цієї осені на учасників чекає унікальний шанс – Гран-прі від організаторів конкурсу культурно-мистецької фундації Brovdi Art – грант на подорож до найвідоміших музеїв та арт-галерей Європи! 

Нагадаємо, підтримку та сприяння у проведенні заходу надають генеральні, інформаційні та інші офіційні партнери конкурсу. Зокрема, партнерами конкурсу є: куратор і мистецтвознавець Ігор Абрамович, Фонд Анатолія Криволапа, галерея Voloshyn Gallery, Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, Фонд культурних ініціатив ArtHuss, фундація Stedley Art Foundation, нідерландська компанія Royal Talens, дизайн-студія Sergey Makhno Architects, Українська транспортна страхова компанія UTICO, культурно-мистецькі портали ArtsLooker, Chernozem, Bestin.ua, Cultprostir, Art Ukraine, готельний комплекс «УнгварЪскій», а  також провідні закарпатські теле- та радіоканали.

Зареєструватись онлайн, а також отримати детальну інформацію про умови конкурсу можна на сайті www.molbert.brovdi.art.  Контакти оргкомітету: 88000 м. Ужгород, вул. Жупанатська, 1, офіс 7. Тел.: +38 (063) 101-33-13. E-mail: molbert@brovdi.art. Конкурс на Фейсбук: facebook.com/pg/Brovdi.Art/posts/, facebook.com/silver.easel. 

Поспішайте! Реєструйтеся, якщо мрієте розкрити свій внутрішній світ!

Зареєструватись онлайн, а також отримати детальну інформацію про умови конкурсу можна на сайті www.molbert.brovdi.art.  Контакти оргкомітету: 88000 м. Ужгород, вул. Жупанатська, 1, офіс 7. Тел.: +38 (063) 101-33-13. E-mail: molbert@brovdi.art. Конкурс на Фейсбук: facebook.com/pg/Brovdi.Art/posts/, facebook.com/silver.easel. 

 

Для довідки:

Brovdi Art – культурно-мистецька фундація, яка ставить за мету формування сучасного арт-простору, втілення інноваційних творчих ідей та проектів. Профіль діяльності Brovdi Art – сприяння творчій діяльності митців, пошук та підтримка молодих талантів; заснування художніх музеїв, експозицій і галерей; організація конкурсів, виставок, пленерів, майстер-класів; популяризація класичного та сучасного образотворчого мистецтва. Крім того, інформаційна та культурно-просвітницька діяльність у мас-медіа та соціальних мережах.

Студентський конкурс з живопису «Срібний мольберт» заснований як загальнонаціональний культурно-мистецький захід у 2016 році. Уперше він пройшов восени 2016 року: у мистецькому змаганні юних талантів взяли участь 44 студенти з 22 вузів 13 регіонів України (детальніше див. на https://molbert.brodi.art/2016/). Другий конкурс відбувся у квітні 2017-го, на участь у ньому подали заявки майже 350 претендентів із 67 внз України, Македонії та Угорщини. Участь у другому «Срібному мольберті» взяв 51 студент, конкурс на одне місце склав 7 осіб (детальніше див. на https://molbert.brovdi.art/). 

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **