Наверх
Меню
Меню
Событие
25/10
«Культурний код в креативній економіці»
in art 3.jpg
in art 3.jpg

«Культурний код в креативній економіці»

25 жовтня 2017 року о 19.00 відбудеться презентація заходу «Культурний код у креативній економіці»у Бізнес-центрі «Леонардо» (вул. Б.Хмельницького, 19-21). Захід є складовою частиною культурно-освітьої платформи міжнародного проекту «Культурний код/Cultural Code», який розглядає культури різних країн і народів як сладові загальносвітової культури, їх відмінність та взаємовплив.

Спікери та запрошені гості: Анна Довбня керівник проекту, Ольга Терєфєєва організатор проекту, Олена Михайленко-Блейон  PHD, дослідниця Університету Онтаріо, співзасновниця Vistas Canada Edu (Collaboritsi), консультант з крос-культурного менеджменту,  Антон Мєдвєдєв дизайнер з досвідом роботи у різних країнах світу, Матьє Арден директор Французького Інституту в Україні.

За словами організаторів заходу, в кожній культурі існує свій сенс сформованих образів мислення. Це замок, і відкривається він за допомогою ключа – культурного коду. «Розуміння культурних кодів різних країн забезпечує новим інструментом для ведення бізнесу, переговорів, створення нового продукту для міжнародних проектів. Культурний код підтверджує істину, яку ми завжди інтуїтивно відчували. Адже, незважаючи на загальну людську природу, всі культури різні. Зрозуміти цю різницю допоможуть культурні коди. Ми вважаємо важливим вивчення культурного коду архітектури та дизайну, популяризації історії, унікальності, вишуканості та краси культур різних країн світу за участю носіїв культур, в тому числі провідних діячів дизайну, мистецтва і архітектури», – додають куратори.

Серед напрямків проекту, які популяризуються: дизайн інтер’єру, предметний дизайн, декорування, ландшафтний дизайн, графічний дизайн, фешн, мистецтво, архітектура

Метою проекту є залучення найкращого досвіду інших країн для інтеграції в бізнес, виробництво, дизайн та комунікації; представлення України та українських проектів на міжнародній арені. Матерія – невід’ємне продовження, доповнення нашого життя. Через предмети декору, дизайну та побуту, за допомогою  мистецтва та архітектури ми пізнаємо власний внутрішній світ. Зовнішнє візуальне спонукає до особистого вдосконалення на рівні духу. З іншого боку, проект актуалізує питання втілення основних аспектів понять космополітизму та глобалізації у світі.

У межах заходу Ви зможете більше почути та подискутувати на теми напрямків проектів, його мети, поставити питання, які Вас цікавлять.

Навесні 2017 року у межах «Культурного коду» вже було реалізовано приїзд французької дизайнерки Маталі Крассе в рамках міжнародного фестивалю «Французька весна в Україні» та відповідні майстер-класи.

Організатори проекту:

/ Фонд сприяння розвитку мистецтв – організація мистецьких виставок та тематичних заходів для творчої еліти, сприяння проведенню міжнародних проектів із залученням іноземних інституцій та посольств. (20 років)

/ Європейська Школа Дизайна – сучасний освітній заклад міжнародного формату. Організація тематичних різнопланових заходів для всебічного культурного та професійного розвитку творчих особистостей сфери дизайну в Україні та світовому ринку. (8 років)

/ Проект «АртМандри» – організація та супроводження дизайн- турів, проведення арт-дебатів та професійних зустрічей з іноземними представниками індустрії дизайну, архітектури та сучасного мистецтва. (10 років)

Досвід діяльності згаданих культурно-освітніх установ дозволяє говорити про перспективи втілення основних аспектів понять космополітизму та глобалізації у світі, а також про реалізацію актуальних конференцій, воркшопів, майстер-класів, вебінарів, дизайн-турів.

Офіційні партнери: Французький інститут в Україні, Coworking Platformа.

Інформаційні та медіа партнери: журнал Domus Design, проект Home Ideas Supply, інформаційно-аналітичний портал In-Art, медіа-проект в галузі комерційної нерухомості Commercial Property, портал візуальної культури Chernozem.

 

 

комментарии
Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **