Наверх
Меню
Меню
Новость
15/10
ПЕРЕМОЖЦІ ВИЗНАЧЕНІ: В УЖГОРОДІ ЗАВЕРШИВСЯ ІІІ ВІДКРИТИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС З ЖИВОПИСУ «СРІБНИЙ МОЛЬБЕРТ»
DSC_0817.jpg
DSC_0817.jpg
DSC_0803.jpg
DSC_0803.jpg
DSC_0817.jpg
DSC_0803.jpg

ПЕРЕМОЖЦІ ВИЗНАЧЕНІ: В УЖГОРОДІ ЗАВЕРШИВСЯ ІІІ ВІДКРИТИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС З ЖИВОПИСУ «СРІБНИЙ МОЛЬБЕРТ»

 

ПЕРЕМОЖЦІ ВИЗНАЧЕНІ: В УЖГОРОДІ ЗАВЕРШИВСЯ ІІІ ВІДКРИТИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС З ЖИВОПИСУ «СРІБНИЙ МОЛЬБЕРТ»

Шість днів незабутніх вражень, десятки тюбиків фарби, кілометри доріг та палітра яскравих емоцій залишили слід у серцях усіх, хто був причетним, – добіг кінця ІІІ Відкритий студентський конкурс з живопису «Срібний мольберт», що тривав в Ужгороді з 9 по 14 жовтня 2017 року. Організатором конкурсу є культурно-мистецька фундація Brovdi Art.

Урочиста церемонія нагородження призерів і лауреатів конкурсу «Срібний мольберт» відбулася 14 жовтня 2017 р. в холі-атріумі Закарпатської обласної державної адміністрації.

 

Засновники культурно-мистецької фундації Brovdi Art і студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт» Роберт і Наталія Бровді, відкриваючи урочисту церемонію, подякували партнерам, журі, команді та медіа за ту важливу роботу, яку вони здійснили в рамках конкурсу. Звертаючись до учасників і вітаючи їх, відзначили: «Кожен із вас уже переможець, бо пройшов крізь  призму надзвичайно серйозного відбору компетентними експертами, які знаходились у різних точках України і не знали про вас нічого, крім вашої творчості й портфолійних робіт. Це була єдина інформація, якою вони володіли, обираючи 1 з 7 претендентів, і в цьому ваша перемога».

За результатами таємного голосування членів журі призерами ІІІ Відкритого студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт» стали:  

 

У номінації «Міський пейзаж»:

– Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва);

– Бєлей Богдан (Львівська національна академія мистецтв);

– Копанський Юрій (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ).

У номінації «Портрет»:

– Католик Богдан (Харківське державне художнє училище);

– Годван Тарас (Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород);

– Божко Євгенія (Одеська державна академія будівництва та архітектури, м. Київ). 

У номінації «Імпровізація»:

– Годван Тарас (Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород);

– Орлов Євгеній (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ);

– Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва, м. Київ).

 

Спеціальні премії від партнерів конкурсу отримали:

– від Закарпатської академії мистецтв – Штепура Олена (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ);

– від компанії Royal Talens – Божко Євгенія (Одеська державна академія будівництва та архітектури).

 – від арт-резиденції «Великий Перевіз» призерами стали Єсакова Софія (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Суш Зорян (Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького), Годван Тарас (Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород).

– від фундації культурних ініціатив ArtHuss – Бєлєй Богдан (Львівська національна академія мистецтв);

– від інформаційного порталу ArtsLooker – Метелін Денис (Українська академія друкарства, м. Львів);

– від резиденції Петра Ряски «Вибачте, номерів немає» – Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва);

– від Української транспортної страхової компанії UTICO – Коцогуб Микола (Харківська державна академія дизайну і мистецтв), Гафинець Ангеліна (Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород), Леонець Ярослав (Харківська державна академія дизайну і мистецтв).

– від дизайн-студії Sergey Makhno Architects – Шевчук Захар (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Щербина Поліна (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва).

–  від арт-резиденції Тараса Табаки – Орлов Євгеній (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ) та Штепура Олена (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ).

– від галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery – Годван Тарас (Закарпатська академія мистецтв, м. Ужгород) та Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва).

– від Фонду Анатолія Криволапа – Шевчук Захар (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ).

– від куратора мистецьких проектів Ігоря Абрамовича – Орлов Євгеній (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Бурда Яків (Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука) та Банкуті Герго (Будапештський університет образотворчого мистецтва).

Головною інтригою заходу стало вручення Гран-прі від засновників конкурсу. Вручали нагороди Роберт і Наталія Бровді, член журі Сергій Святченко та партнер нагороди – директор по Західній Україні «Кий Авіа» Анна Шаркова. Отже, гранти на подорож до одного з культурно-мистецьких центрів Європи й відвідання всесвітньовідомих  музеїв та галерей отримали учасники:

– Сироткіна Вероніка (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ) відвідає Більбао (Іспанія);   

– Некраха Ігор (Харківська державна академія дизайну і мистецтв) поїде до Риму (Італія);

– Шевчук Захар (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ) побачить музеї та галереї Парижа (Франція).

Редактор інформаційного партнера конкурсу – журналу «Образотворче мистецтво» Ольга Собкович відзначила роботи Божко Євгенії (Одеська державна академія будівництва та архітектури), Штепури Олени (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Корабельнікова Сергія (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ), Мельник Кристини (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ) та Орлова Євгенія (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ). Фото робіт цих молодих митців будуть надруковані у журналі «Образотворче мистецтво».

Інформаційний партнер конкурсу – засновник порталу про сучасне мистецтво ArtsLooker Михайло Кирейто, крім основної премії,  оголосив пропозицію організувати для всіх призерів Відкритого студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт» виставку в Центрі сучасного мистецтва М17 (м. Київ).

Усі конкурсанти також отримали від засновників «Срібного мольберта» дипломи учасників та цінні подарунки (футболка, набір книг «Ukrainian Art Book» від Фонду культурних ініціатив ArtHuss, а також художні каталоги класиків закарпатської школи живопису А. Ерделі та Й. Бокшая). Набори фарб від компанії Royal Talens учасникам надішлють додатково. Конкурсні роботи будуть надруковані у художньому каталозі та експонуватимуться на виставках.

Матеріали і фото для публікаціі надані прес-центром конкурсу «Срібний мольберт» і фундації Brovdi Art

 

Для довідки:

Brovdi Art – культурно-мистецька фундація, яка ставить за мету формування сучасного арт-простору, втілення інноваційних творчих ідей та проектів. Профіль діяльності Brovdi Art – сприяння творчій діяльності митців, пошук та підтримка молодих талантів; заснування художніх музеїв, експозицій і галерей; організація конкурсів, виставок, пленерів, майстер-класів; популяризація класичного та сучасного образотворчого мистецтва. Крім того, інформаційна та культурно-просвітницька діяльність у мас-медіа та соціальних мережах.

Студентський конкурс з живопису «Срібний мольберт» заснований як загальнонаціональний культурно-мистецький захід у 2016 році. Уперше він пройшов восени 2016 року: у мистецькому змаганні юних талантів взяли участь 44 студенти з 22 вузів 13 регіонів України. Другий конкурс відбувся у квітні 2017-го, на участь у ньому подали заявки майже 350 претендентів із 67 ВНЗ України, Македонії та Угорщини. Участь у другому «Срібному мольберті» взяв 51 студент, конкурс на одне місце склав 7 осіб. На участь у ІІІ конкурсі надіслали заявки 332 студенти з 64 вищих навчальних закладів України, а також Білорусі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Польщі. За результатами попереднього експертного відбору оргкомітет оголосив список із 50 учасників (у тому числі три представники іноземних вишів), які вже сьогодні з’їжджаються до Ужгорода. 

Партнерами Відкритого студентського конкурсу «Срібний мольберт» стали: Фонд Анатолія Криволапа, куратор мистецьких проектів Ігор Абрамович, галерея сучасного мистецтва Voloshyn Gallery, Фонд культурних ініціатив ArtHuss, дизайн-студія Sergey Makhno Architects, фундація Stedley Art Foundation; Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, Закарпатська академія мистецтв; арт-резиденція Тамари та Олександра Бабаків «Великий Перевіз», арт-резиденції закарпатських художників Тараса Табаки та Петра Ряски; компанія-виробник фарб Royal Talens, салон «Creative»; «Українська транспортна страхова компанія UTICO», «Кий Авіа». Cолодкий партнер конкурсу – кондитерська Folks. Поселяють учасників та гостей етно-велнес готель «УнгварЪскій» та готель «V&P» (м. Хуст). Серед інформаційних партнерів конкурсу портал про сучасне мистецтво ArtsLooker, інформаційний портал візуальної культури Chernozem.info, інформаційно-аналітичний сайт про сучасне мистецтво та стиль життя Cultprostir, мистецька інтернет-платформа In Art, глянцевий онлайн-журнал Bestin.ua, сайт про новини сучасної культури та образотворчого мистецтва Ukraine Art News, провідний журнал про мистецтво Art Ukraine, журнал «Образотворче мистецтво». Медійну підтримку на регіональному рівні забезпечують телекомпанії Закарпаття – ОДТРК «Тиса-1» та «М-студіо», радіокомпанії «Версія ФМ», «Світ ФМ», «Закарпаття ФМ» та «Радіо Слатіна». Висвітлюють події видання «Наш Ужгород», онлайн-портал Zakarpatpost.net, Медіацентр УжНУ та інші інтернет-сайти.

 

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **