Наверх
Меню
Меню
Событие
28/10
Художник Антон Логов презентує нову версію інсталяції "Пейзаж V2"
фото 1.jpeg
фото 1.jpeg
фото 3.JPG
фото 3.JPG
фото 2.jpeg
фото 2.jpeg
фото 1.jpeg
фото 3.JPG
фото 2.jpeg

Художник Антон Логов презентує нову версію інсталяції "Пейзаж V2"

28 жовтня, в отельному комплексі Коруна, художник Антон Логов, в рамках виставки "Спалах сьогодення" від Школи сучасного мистецтва, презентує нову версію інсталяції "Пейзаж V2".

Куратор Вікторія Бурлака.

Проект відбудеться за підтримки ZenkoFoundation.

Ця інсталяція про наш час. Вона побудована з картонних коробок і на цей раз доповнена малюнками на папері. Також одна з частин роботи - імітовані пейзажі на ПВХ і дереві. 

Основний і домінуючий зелений колір в роботі - умовний колір пейзажу України. 70 абстрактних малюнків - умовні кілометри цього пейзажу і різні зони комфорту.

Пейзаж вдень і вночі. Різні фази і різне освітлення. Це про відвертість і скритість нашого суспільства.
Антон Логов.

Виставка триватиме до 18 грудня.
Фото - із серії Пейзаж, 2017

 

комментарии
Календарь
23/03

Національний художній музей України запрошує на лекцію професора археології Державного університету Іллі  в Тбілісі, директора Тбіліського археологічного музею (зараз – відділ Національного ...

24/03

24 березня аукціонний дім «Дукат» проведе шостий букіністичний аукціон «Українська книга»            Добірка налічує 122 лоти, серед яких праці ...

28/03

28.03–10.04.2018 Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє виставку живопису Олександра Глумакова «Християнські мотиви» В процесі моєї творчості ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **