Наверх
Меню
Меню
Событие
28/10
«Спалах сьогодення» – проект Школи сучасного мистецтва відкриється у Карпатах
spalah_poster-animation-09.jpeg
spalah_poster-animation-09.jpeg

«Спалах сьогодення» – проект Школи сучасного мистецтва відкриється у Карпатах

«Спалах сьогодення» – новий проект Школи сучасного мистецтва, який відкриється 28 жовтня в арт-просторі Zenko Foundation (Татарів, Івано-Франківська обл., готельний комплекс «Коруна»). У виставці візьмуть участь молоді українські художники, випускники та учні Школи.

У проекті художники розмірковують на тему часу. «Метаморфози часу –тема гостроактуальна. Про те, що він реальний, фізично пришвидшується – і це призводить до зростання ритму людського існування - чимало мовлено та писано. І проблема теперішнього для молодого покоління українського мистецтва лишається актуальною», - кажуть куратори Вікторія Бурлака та Аліса Гришанова у концепції проекту.

Прискорюється разом з тим інформаційний потік –вчорашні скандальні інформаційні приводи сьогодні безнадійно застарівають і вже нікого не зачіпають. Пріоритетність теперішнього відбивається в переважній частині течій сучасного мистецтва, навіть в абстрактному експресіонізмі, який є живописом чистої присутності тут-і-тепер. 

Ми живемо за доби змін і непередбачуваності – і політичної, і економічної, тому сприймаємо теперішнє більше на рівні почуттів, ніж рефлексії. 

Одна з учасниць проекту, Анна Роєнко, представить на виставці живопис, створений на основі фото Акселя Освіта, фотографа з Індонезії, який працює в жанрі цифрового живопису та фотографії. Дізнавшись про це, фотограф побажав їй успіху на виставці.

У проекті також беруть участь художники: Юлія Кисель, Альона Кирпа, Олександра Доцок, Надія Стороженко, Антон Логов, Василь Равлюк, Олексій Павлусенко, Олексій Бурдій, Анна Роєнко, група Tandem (Валентин Чорний, Марія Бондаренко), Олена Лук’янова, Євгенія Антонова, Стан Квітко, Наталя Мисак, Анна Легенька, Артур Млоян, Назар Мостовий, Каріна Громова, Вікторія Лихольот, Марія Прошковська, Анна Мірошниченко, Анна Костюк.

Деякі з них вже мали власні виставки, частина представить свої роботи в галереї вперше.

Куратори: Вікторія Бурлака, Аліса Гришанова

«Ми вважаємо, що для розвитку українського сучасного мистецтва є дуже важливим підтримувати молодих авторів. Саме тому ми вирішили представити в своєму арт-просторі проект випускників Школи сучасного мистецтва», - каже засновник Zenko Foundation, Зенко Афтаназів.

Молоді митці покажуть в «Коруні» відео-арт, живопис, фотографію та інсталяції.

Виставку можна відвідати до 10 лютого, вхід вільний.

Матеріали для публікації надані прес-центром  Zenko Foundation.

комментарии
Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **