Наверх
Меню
Меню
Событие
10/11
Виставка Андрія Ільїнського “Взаємини та відносини”
Афіша.jpg
Афіша.jpg

Виставка Андрія Ільїнського “Взаємини та відносини”

Виставка Андрія Ільїнського “Взаємини та відносини”

10 листопада о 19.00 відкриється виставка Андрія Ільїнського "Взаємини та відносини". Виставка триватиме від 10 листопада до 5 грудня 2017 року в столичній галереї "КалитаАртКлуб". В експозиції будуть представлені гравюри та кераміка.

Автор Андрій Ільїнський про виставку: 

«Так склалося, що час відкриття цієї виставки майже співпав із сторіччям Жовтневої революції. Минуло сто років, а ми досі пожинаємо наслідки тієї трагедії. Ті страшні країна і влада, за яких я народився, скінчилися, але й тепер я сприймаю російських загарбників як чоловіка, що зґвалтував мою кохану. І через століття відгукується нам Жовтневий бунт.

Цього разу на виставці, окрім звичної для мене кераміки, представлю гравюри, виконані протягом останнього року. Назвав виставку “Взаємини та відносини”.

Мені хотілося простежити співвідношення чорного та білого, плям, пробілів, штрихів та ліній, їхню взаємодію. Недосяжним зразком мені слугують стихійні графіті та фактури на стінах і парканах. Проте в цьому основному формальному завданні поволі проступала тема стосунків між істотами, зокрема, між чоловіком та жінкою: часом простих, а часом заплутаних і суперечливих стосунків у сексі, тема насилля, неоднозначних бажань і кохання.

Тема ця не планувалася, а виникла стихійно, і я сам з деяким подивом дивлюся на те, що вийшло, на свої висловлювання пластично-формальні та сюжетно-тематичні.

Гравюри почав різати у школі, потім – під час навчання в інституті, до армії півроку був учнем друкаря ліногравюр. Тепер використав той давній досвід.

 

Про автора:

Андрій Ільїнський

1977 – закінчив Московський поліграфічний інститут, факультет графіки (педагог П.Захаров).

З 1973 р. – учасник республіканських, всесоюзних та всеукраїнських художніх виставок.

1983, 1984 – виставки кераміки (разом з Л. Красюк). НДІ технічної естетики, інститут археології АН України, Київ

1998 – персональна виставка. МУНДМ, Київ.

1999 – персональна виставка. Галерея „Дім Миколи”, Київ.

1987 – Бієнале кераміки. Фаенца, Італія.

1998, 1999 – ІІ та ІІІ Всеукраїнські симпозіуми з монументальної кераміки, Державний музей-заповідник українського гончарства, с. Опішне, Полтавська обл.

2001 – виставка творів студії кераміки Центру „Мишпаха”. МУНДМ, Київ.

2002 – виставка кераміки „Далеке – близьке”. Галерея мистецтв Києво-Могилянської академії, Київ.

2008 – Міжнародний фестиваль скульптури, кераміки, гончарства. м. Румазьєр-Лубер, Франція.

 

Член Національної спілки художників України з 1987 р.

 

Твори зберігаються: Музей українського народного декоративного мистецтва (Київ); Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному; у приватних колекціях в Україні, Ізраїлі, Німеччині, США та Швейцарії.


Вернісаж – 10 листопада о 19.00 за адресою: вул. Малопідвальна 21/8.

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **