Наверх
Меню
Меню
Событие
14/11
Український фотомитець Сергій Кадулін проведе персональну фотовиставку CIVILIZATION у просторі Gallery 83
IMG_1364-Edit.jpg
IMG_1364-Edit.jpg

Український фотомитець Сергій Кадулін проведе персональну фотовиставку CIVILIZATION у просторі Gallery 83

Український фотомитець Сергій Кадулін проведе персональну фотовиставку CIVILIZATION у просторі Gallery 83

14 листопада Gallery 83 відкриє унікальну фотовиставку робіт українського автора художньої фотографії Сергія Кадуліна, яка буде експонуватися до 26 листопада 2017 року.

Фотовиставка CIVILIZATION включатиме близько 30 друкованих робіт великого формату, що буди створені Сергієм Кадуліним зі світлин, які він збирав по всьому світу протягом останнього десятиліття. Більшість робіт буде вперше представлена публіці.

Народжений в Києві у 1967 році, Сергій Кадулін є одним з небагатьох українських фотографів, які для створення своїх художніх робіт використовують техніки цифрової композиції, фото колажу та абстракції. Закінчивши Київську школу фотографії та Нью-Йоркський Інститут Фотографії, Сергій працює в напрямках архітектурної, інтер'єрної, ландшафтної, пейзажної, урбаністичної фотографії. Він використовує свій талант, щоб відтворити кольори та динаміку міст та віддалених місць, які відвідує під час подорожей по всьому світу.

"У проекті CIVILIZATION я намагаюся зібрати колективні враження від країн, міст, місць, культур, які змішуються в часі та просторі. Незважаючи на те, що одна фотографія може ідеально демонструвати "Вирішальний момент", з неї важко створити широке розуміння місця поза його межами. Я використовую техніку цифрового колажу, щоб знайти нові значення, приховані відчуття та нові форми, що представляють різні середовища людського буття", - пояснює Сергій Кадулін. "Таємниця цієї цифрової технології полягає в тому, що вона дозволяє створити те, що ви не могли б отримати з перших рук. Творчий процес створення кожної представленої роботи - це як подорож до невідомої країни, повної нових кольорів та краси“.

“Знайомство з творчістю фотохудожника Сергія Кадуліна співпало з читанням Італо Кальвіно «Невидимі міста» і стало своєрідним ілюструванням твору”, - каже власниця Gallery 83 Ірина Гвоздик. “Світлини, зроблені в різних містах по всьому світу, нагадують гру-загадку, правила в якій вибирає сам читач, довільно подорожуючи від твору до твору, вибудовуючи свою власну історію, своє власне бачення міста, можливо реального, можливо подекуди ілюзорного, але так схожого на шалене життя сучасних мегаполісів. «Цивілізацію» якнайкраще можна описати цитатою з твору : «Марко Поло описує міст, камінь за каменем. І який же з них тримає міст? - цікавиться Кублай. - Міст тримає не камінь, а створена ними арка. - Тоді навіщо ти розповідаєш мені про каміння? Мене цікавить лише арка. Поло відповідає: Без каміння немає арки». Приходьте і будуйте свої мости в світах, створених київським фотохудожником Сергієм Кадуліним!”

Повну колекцію робіт проекту CIVILIZATION можна подивитись в галереї на сайті www.sergiykadulin.art. Всі роботи виконані у лімітованій серії з 11 примірників.

 

Виставка організована галереєю Gallery 83.

Відкриття відбудеться 14 листопада о 19:00.

Місце проведення: Gallery 83, вулиця Тарасьвська, 3, Київ

Відкрита: з 15:00 до 20:00 щоденно, понеділок - вихідний.

 

ПРО GALLERY 83

Галерея83 - новий мистецький простір, заснований навесні 2017 року художницею Ірою Гвоздик .

За мету було поставлено підтримку молодих художників, які в силу різних обставин лишились поза увагою  та просування їх на арт-ринок, допомогу в організації і проведенні виставок, пошук нових імен та ознайомлення з ними українського і закордонного глядача.

Особлива увага буде прикута до відродження графіки, як самостійного і повноцінного виду мистецтва. До графіки, яка в Україні, на відміну від решти творчого світу, довгий час лишалась лише історичною технікою тиражування і нарешті починає виходити з тіні живопису, скульптури та фотографії.

 

ПРО SERGIY KADULIN ART PHOTOGRAPHY

Sergiy Kadulin Art Photography була заснована як професійна практика у 2013 році.

Сергій Кадулін створює художні фотографії та друковані роботи, працюючи у таких напрямках, як пейзажна, архітектурна, ландшафтна, урбаністична, а також абстрактна та макро фотографія.

Для Сергія фотографія є делікатним інструментом, натхненням і засобом навчання та дослідження навколишнього світу. Його роботи є рефлекцією власної віри, що світлини передають думки та енергію фотографа, майже так само, як фотони передають енергію світла, і більшість його робіт є результатом внутрішньої роботи.

З креативної сторони Сергій шукає теми, які відкривають несподіванність для глядача , задають питання або розповідають історії про те, що не завжди очікується. Здатність фотографії фіксувати те, що неможливо для перегляду людським оком, а також її здатність містити ілюзію часу у візуальній формі залучається і широко використовується митцем.

Займаючись плівковою фотографією в минулому, Сергій сьогодні користується всіма перевагами та творчим потенціалом цифрових технологій. Він часто працює в колажі, оскільки це дозволяє йому висвітлювати протиріччя і створювати нові форми та смисли. 

комментарии
Календарь
25/02

МВЦ Музею історії міста Києва та Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) представляють арт-проект «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ» Українська асоціація жіночих ...

28/02

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Кілька історій та об’єктів» Лесі Хоменко. Виставку побудовано за принципом тотальної інсталяції та сконструйровано як інформаційно ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **