Наверх
Меню
Меню
Событие
09/11
Виставка 12 фіналістів конкурсу молодих українських художників МУХі 2017
Снимок экрана 2017-11-09 в 13.09.22.png
Снимок экрана 2017-11-09 в 13.09.22.png

Виставка 12 фіналістів конкурсу молодих українських художників МУХі 2017

Виставка 12 фіналістів конкурсу молодих українських художників

МУХі 2017

9 - 25 листопада

З 9 по 25 листопада в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка відбудеться виставка фіналістів шостого незалежного конкурсу молодих українських художників МУХі 2017. Цього року у фінал було відібрано 12 конкурсантів.

Учасники: Kinder Album (Львів), Михайло Алексеєнко (Київ), Сергій Григорян (Івано-Франківськ), Олег Дімов (Одеса), Іван Драган (Чернівці), Микола Карабінович (Одеса), Дмитро Красний (Глеваха, Київська обл.), Марія Прошковська (Київ), Сергій Радкевич (Львів), Антон Ткаченко (Харків), Ольга Федорова (Харків), Мітя Чуріков (Київ).

Кураторка виставки - Марина Щербенко.

Склад експертної комісії:

Оксана Баршинова - кураторка, історикиня мистецтва, завідувачка науково-дослідного відділу мистецтва ХХ - початку XXI століть Національного художнього музею України.

Саша Гоменюк - директорка Hales Gallery (Лондон/Нью-Йорк).

Гуннар Кваран - директор Музею сучасного мистецтва Аструп-Фернлі (Astrup Fearnley Museet for Moderne Kunst) в Осло.

Єжи Онух - польський художник, куратор, працює в областях перформансу та інсталяції.

Тетяна Тумасьян - кураторка, галеристка, директорка Харківської муніципальної галереї, засновниця і координаторка Фестивалю молодіжних проектів NonStopMedia.

 

В межах конкурсу відбудеться церемонія нагородження переможця та володарів двох спеціальних премій конкурсу МУХі 2017 року.

Загальний призовий фонд конкурсу МУХі 2017 - 70000 грн. Переможець отримає грошову премію - 40 000 грн., участь в мистецькій резиденції в Чехії та можливість реалізувати свій проект у просторі Щербенко Арт Центру в 2018 році.

Також міжнародна експертна комісія обере двох призерів, які отримають грошові премії по 15 000 грн. та інституційну підтримку в реалізації власного виставкового проекту.

Конкурс МУХі 2017 отримав 458 заявок від молодих і перспективних українських художників зі всієї України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Кременчук, Луцьк, Львів, Одеса, Ужгород, Харків, Чернівці та ін.).

 

До виставки фіналістів МУХі 2017 буде приурочена освітня програма, що включатиме кураторські та регулярні екскурсії, низку лекцій від експертів конкурсу, а також круглий стіл "Сучасне українське мистецтво. Київ - Харків - Одеса" (слідкуйте за новинами на сторінці МУХі 2017 у Facebook).

Детальна інформація про МУХі 2017: http://muhi.com.ua/

 

Інформація про конкурс

МУХі - це багатофункціональний проект, спрямований на системну роботу по формуванню нових імен серед молодих українських художників.

Назва МУХі походить від абревіатури - "Молоді Українські Художники і...". Перша виставка МУХі була представлена ​​в 2009 році в Боттега Галереї. У 2017 році проект буде реалізовано вп’яте.

Засновниця проекту МУХі - кураторка і галеристка Марина Щербенко.

Головним критерієм і показником успіху для нас є професійне зростання рівня робіт і проектів учасників МУХі. А також їх розвиток і інтеграція в арт-середовище на українському та світовому просторах.

Ми підтримуємо художників МУХі, продовжуємо співпрацю з ними не тільки на наших виставкових та он-лайн майданчиках, а й залучаємо їх до участі в персональних і групових проектах - незалежних і значущих для формування їх cv.

Партнери конкурсу МУХі 2017:

 AEQUO Law Firm   

Чеський центр у Києві

Національний музей Тараса Шевченка

FUTURA centre for contemporary art

British Ukrainian Society

НКММК “Мистецький Арсенал”

Arctic Paper East Sp. z o.o.

Август Трейд

Kyiv Art Week

Сім'я ресторанів Дмитра Борисова

Медіа-партнери конкурсу МУХі 2017:

Mind UA

Art Ukraine

Cultprostir.ua

FAQinDecor

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **