Наверх
Меню
Меню
Событие
29/11
Мисткині арт-групи Light зробили з галереї жіночий простір
afisha-her_space_art-group_Light.jpg
afisha-her_space_art-group_Light.jpg

Мисткині арт-групи Light зробили з галереї жіночий простір

В середу, 29 листопада 2017 р., о 19:00 в арт-просторі Lab24 (Лабораторний провулок 24) відбудеться відкриття виставки “Її простір” учасниць арт-групи Light.

Це концептуальний проект, в основі якого образ кімнати, де приховані відверті розповіді про те, ким насправді є сучасна жінка. Об’єднанні єдиним простором індивідуальні та групова роботи мисткинь глибше розкривають свій зміст і стають зрозумілими будь-кому.

Основна ідея робіт це пошук мисткинь жіночого в собі, намагання зрозуміти що таке жіночність, як вона сприймається у сучасному світі, наскільки вони є жіночними і чи є такими взагалі. Всі художниці різні, різні й їхні роботи, проте спільною для них є територія – певна жіноча кімната, де кожна жінка зберігає свої таємниці, може бути відвертою із собою, справжньою. Тому неформатний простір Lab24 ідеально підійшов для проекту, адже галерея знаходиться в житловому будинку.

“Це чесний та відвертий проект про світовідчуття сучасної жінки. В ньому не має радикальних викликів або політичних гасел, скоріше це роздуми жінок про себе та оточуючий їх світ,” – вважає кураторка арт-групи Light та одна з учасниць проекту Ольга Чекотовська.

Виставка триватиме з 29 листопада до 13 грудня 2017 включно. Вхід на виставку бескоштовний.

Час і місце: 29 листопада 2017 р., арт-простір Lab24, Лабораторный провулок 24 , початок о 19:00.

 

Про арт-групу Light

Арт-група Light  була заснована випускницями Школи Сучасного Мистецтва у 2015 році. За два роки групою реалізовано близько 10 спільних виставкових проектів. Також ведеться активна участь в конкурсах, арт-фестивалях та арт-резиденціях в Україні та закордоном. Серед знакових проектів презентація великої інтерактивної інсталяції «Дощ» в Ботанічному саді ім. М.М. Гришко (Київ, липень 2015 р), виставка фіналістів Всеукраїнського конкурсу молодих художників ім. Натана Альтмана (Вінниця, листопад 2016 р), участь в резиденції Birychiy Art-School (Клємєнтовіце, Польща, січень 2017 року), участь в фестивалі зимового ленд-арту “Міфогінез” (Вінниця, лютий 2017 року), участь в міжнародному ленд-арт симпозиумі “Могриця. Простір Покордоння” (Сумська обл., липень 2017 р), участь в міжнародному фестивалі Гогольфест (вересень 2017 року) та інші.

Тьютором групи є український сучасний художник Мирослав Вайда, котрий завжди підтримує участниць групи в реалізації проектів.

Учасниці групи це художниці: Ольга Чекотовська, Катерина Кубицька-Солдатова, Юлія Захарова, Євгенія Антонова, Альона Шибунова, Ольга Антонова.

 

Концепція виставки

Вам колись хотілось зрозуміти те потаємне, що ховає жінка? Те, що вона нікому не розповідала, не наважувалась cказати або просто не помічала в собі раніше...

Шість художниць арт-групи Light, шість дівчат, дівчин, жінок дозволять побачити трохи більше.

Цей виставковий простір - Її простір. Наповнений спогадами, мріями, біллю, насиллям, задоволенням, ніжністю, сексуальністю, розчаруванням, емоціями та сміливістю.

Після довгих обмірковувань, спогадів, прочитаних книжок, статей в Інтернеті, безлічі діалогів були створені роботи, які й утворюють Її простір.

Що жіночого є в мені?

Що робить мене жінкою?

Чи існує так звана жіноча енергія?

Такі питання мисткині ставили самі собі.

Світ сповнений стреотипними патернами та сприйняттями. Дівчатам розповідають казки про принців та вічне кохання. В старшому віці нашаровуються стреотипи про відносини з чоловіками та зовнішній вигляд. Кожного дня ми бачимо нескінченну кількість картинок у фейсбуці, рекламу тощо. Усміхненні обличчя, щасливі пари, спорт, гарна зовнішність, правильне харчування, діти, собака, велика оселя і вічна радість, гарний настрій та ідеальне життя… Oбраз ідеальної жінки. 

В цьому потоці важко знайти себе. 

Не завжди хочеться посміхатися, не всі жінки хочуть народжувати дітей або ставати принцесами з казок.

Іноді індивідуальність починає втрачатися.

В роботах є тільки справжнє і щире. 

А що ж привнесене із зовні? Де та межа між мріями та реальністю?

Яка вона жінка? Що вона насправді відчуває та чого бажає?

Після виходу з Її простору ви зможете зрозуміти або відчути відповіді на ці питання трохи краще.

 

Автор тексту: Ольга Антонова

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **