Наверх
Меню
Меню
Событие
21/11
Bereznitsky Aesthtetics представляє виставку Ельміри Шемседінової «Останній кримський альбом»
03.Shemsedinova_Poberezjie_2015.jpg
03.Shemsedinova_Poberezjie_2015.jpg

Bereznitsky Aesthtetics представляє виставку Ельміри Шемседінової «Останній кримський альбом»

21 листопада  в  Bereznitsky Aesthtetics відкриється виставка Ельміри Шемседінової «Останній кримський альбом»

Серія «Останній кримський альбом» документує етюди, які київська художниця Ельміра Шемседінова зробила під час символічної для неї подорожі на пів-острів в 2015 році.


«В Сонячногорському мій дідусь побудував дім. Я проводила там багато часу в дитинстві. Після анексії Криму, наша родина була там останнього разу влітку 2015 року. З огляду на усі пересадки та перевірки на новоствореному Чонгарському кордоні, ми намагалися брати мінімум речей. Тому я взяла лише паперовий альбом та акварель», — розповідає Ельміра.

Повернувшись до Києва, художниця перенесла акварельні етюди на полотно. В цій серії Ельміра Шемседінова експерементує із традиційними техніками. Завдяки грі форматів та факур, живопис мімікрує під акварель, а полотно стає схожим на лист паперу. Розміри оригінальних робіт варіюються від 9х13 до 21х30 сантиметрів, в той час, як живописні полотна сягають двох метрів у довжину.


Ельміра відкриває глядачу трактування спільних спогадів про Крим. Дрібне та на перший погляд незначне, набуває ваги, стає помітним оку, відкривається до сприйняття. Моментально схопленні враження, інтенсивність яких наростає у стресовій ситуаціїї, розростаються в уяві, створюючи індивідуальну сагу про втрачений світ: напів-реальний, напів-уявний.

Виставка проходитиме з 21 листопада по 7 грудня.

Відкриття : 21 листопада, 19.00, вхід вільний
Адреса: вул. Воздвиженська 34

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **