Наверх
Меню
Меню
Событие
21/11
Educatorium представляє персональний проект Віталіка Кравця «Регіт горили»
Afisha-fb.jpg
Afisha-fb.jpg
фигура.jpg
фигура.jpg
фигуративный-дзен.jpg
фигуративный-дзен.jpg
Afisha-fb.jpg
фигура.jpg
фигуративный-дзен.jpg

Educatorium представляє персональний проект Віталіка Кравця «Регіт горили»

21 листопада Educatorium представить персональний проект Віталіка Кравця «Регіт горили». До нового циклу увійдуть як графічні, так і живописні твори.

Віталік Кравець — сучасний художник, що сміливо працює у різних мистецьких галузях: як у живописі та графіці, так і у кіновиробництві та театральних перформансах. Основою проекту «Регіт горили» стала серія офортів, виконана протягом останнього року. 

Набір образів, що сформували цей цикл, склався із асоціативних, алегоричних та настроєвих зображень зі снів, улюблених пісень, підглянутих в долях та обличчях. Сюди також увійшли абстрактні портрети: спроби передати внутрішні риси особистості, не замкнені у самій лише фізіогноміці. Ці портрети втілили стилізовану тілесність і персоніфіковану абстракція. Усі роботи виконані без попереднього ескізу чи задуму. Це щось на кшталт каліграфічного написання ієрогліфів, коли перед художником лише туш, пергамент та дзен.

Віталій Кравець: «Задача, котру я поставив перед собою перед втіленням циклу, може, на перший погляд, здатися неконкретною та не присвяченою жодній важливій темі. Ці роботи — спроба відійти від звабливих тенденцій, нав’язливих трендів та іншого стилетворчого «хайпу», як нині модно говорити.

Художник є художником до тих пір, поки він шукає, знаходить, і, знайшовши, йде далі. Як тільки він починає експлуатувати вдалу тему — він помирає. Після такої смерті художник вже нічим не відрізняється від продавця парасоль, чебуреків чи венеційських масок. Така клінічна смерть не оминула й мене кілька років тому, після чого я інсультною ходою знову вертаюсь до станка.

Щодо назви. Увесь період підготовки робіт уві сні мене супроводжував зловісний регіт. Під час перегляду мною снів, нічим очевидним між собою не пов’язаних, я чув гучний регіт горили. Футуристичні міста, любовні пригоди, подорожі у часі… — скрізь звучить цей жах. Я точно знав, чий це сміх, хоча раніше мені не доводилось чути нічого подібного, хіба що так іноді сміється один скульптор із Горлівки — Віталій Протосеня. Кожного ранку, коли я сідав до роботи, я згадував цю деталь чергового сну. І оскільки цей нюанс сам по собі зв’язався з процесом створення циклу, вирішено було так його і назвати».

 

Виставка триватиме з  21 листопада до 5 грудня.
Відкриття виставки: 21 листопада о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8Б, культурна лабораторія «EDUCATORIUM
». Вхід вільний

 

Кравець Віталій (Вітя)

Народився у 1988. Живе й працює у Києві.

Закінчив РХСШ ім.. Т. Шевченка та Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (2009). Працює у галузі живопису, станкової та книжкової графіки, в кіно- та театральному виробництві.

Учасник турецько-української арт-резиденції «I:O», багатьох колективних та персональних виставок в Україні, Польщі, Франції, Туреччині. Роботи Кравця знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Франції, Британії, Австрії та Кіпру.

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **