Наверх
Меню
Меню
Событие
22/11
Щербенко Арт Центр презентує персональний проект Руслана Тремби "Ескізи в об’ємі"
руслан_тремба_ескізи_в_обємі_щац.jpg
руслан_тремба_ескізи_в_обємі_щац.jpg

Щербенко Арт Центр презентує персональний проект Руслана Тремби "Ескізи в об’ємі"

Щербенко Арт Центр презентує персональний проект Руслана Тремби "Ескізи в об’ємі"

У листопаді-грудні 2017 року в Щербенко Арт Центрі можна буде побачити новий проект українського художника із Закарпаття Руслана Тремби - серію

картин "Ескізи в об’ємі".

"У зв'язку з тим, що мій погляд на цей світ багатогранний, я не стримую себе в подачі, в манері письма. Все залежить від того, над чим я працюю: я можу бути неадекватним, божевільним в розмові з полотном, можу бути спокійним, кітчевим, але це все я. Я згоден з тим, що художник повинен бути впізнаваним, але так само здорово, коли є питання "хто це". Тому я хочу показати, що ми - художники - можемо бути різними".

Роботи принципово виконані без підрамника, на чистому полотні і об'єднані в універсальний розмір - 140х190 см. Деякі полотна в оригіналі більші, що надає готовій роботі ефект барокової складки на полотні. На виставці глядач побачить чергування фактур і технік, з якими працює художник від білого матового до мерехтливого червоного, які відсилають до різних періодів творчості Руслана Тремби.

Руслан Тремба

Народився в 1980 році в Ужгороді. У 2005 році закінчив Львівську академію мистецтв. Представляв свої роботи в персональних та групових проектах у Щербенко Арт Центрі, Боттега галереї, арт-центрі Я Галерея, Галереї Цех у Києві; Львівському палаці мистецтв, Музей релігії, Галереї Дзиґа у Львові; Арт центрі Я Галерея, Дніпропетровськ; Галереї Ленін, Запоріжжя; Мистецькому центрі Галерея ІЛЬКО та галереї Коридор в Ужгороді; Центральному домі художника, Москва; Майстерні культури, Люблін; Vilnius Academy of Arts, Вільнюс. Руслан Тремба живе та працює в Ужгородi.

Виставка триватиме з 22.11до  16.12.2017.

Відкриття: 22.11 о 19:00

Адреса: Щербенко Арт Центр (вул. Михайлівська, 22B, Київ).

 

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **