Наверх
Меню
Меню
Событие
30/11
Nebo Art Gallery презентує персональний проект Софії Рунової «Міста»
«Міста» event.jpg
«Міста» event.jpg

Nebo Art Gallery презентує персональний проект Софії Рунової «Міста»

30 ЛИСТОПАДА – 12 ГРУДНЯ 2017 NEBO ART GALLERY ПРЕЗЕНТУЄ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ СОФІЇ РУНОВОЇ «МІСТА»

30 листопада о 19:00 Nebo Art Gallery запрошує на презентацію творчого проекту Софії Рунової «Міста» за грантом Президента України. Проект буде представлено у партнерстві з Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури. Експозицію складе серія графічних робіт, виконаних у техніці офорту.

Проект присвячено містам різних регіонів України, багатим на історичні та культурні події, таким як: Київ, Чернігів, Львів, Косів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Харків,  Запоріжжя, Дніпро. Кожному з них відведено окрему роботу, що містить знакові лінійні ритми з картографії, на які накладено більш детально промальовані елементи архітектури, а також відображає настрій та індивідуальний характер міста, створюючи багатогранні аркуші з символічним та образним наповненням.

«Місто стає нагромадження культурних, економічних та соціальних показників регіону. Зазвичай, саме у містах народжуються передові ідеї та виникають революційні настрої. Сьогодні актуальне питання взаєморозуміння між мешканцями різних областей України, а художник за допомогою візуального ряду має можливість підштовхнути людей до взаємної поваги та дбайливого ставлення до розмаїтої культури. Для мене робота над проектом стала початком масштабного творчого дослідження міст України», – розповідає художниця Софія Рунова.

Проект «Міста» триватиме до 12 грудня включно.

ВІДКРИТТЯ: 30 ЛИСТОПАДА, 19:00

Вхід вільний

АДРЕСА: вул. Драгомирова, 14 (ЖК «Новопечерські Липки»)

Софія Рунова народилась в 1991 році. В 2015 році отримала диплом магістра Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА). Наразі проходить асистентуру-стажування на кафедрі графічних мистецтв НАОМА. Приймала участь у груповому проекті в рамках клубу ілюстраторів Pictoric під час шостого Книжкового арсеналу (Мистецький арсенал, Київ), була учасником другої та третьої Всеукраїнської трієнале книжкової графіки (Центральній будинок художника, Київ), брала участь у міжнародній виставці ілюстраторів «Nami Concours», (Сеул, Південна Корея), роботи були представлені в експозиції щорічного проекту «A4, Ballpoint» (Karas Gallery, Київ). Живе та працює в Києві.

Nebo Art Gallery заснована в Києві у 2010 році. Галерея веде активну виставкову діяльність та спеціалізується на сучасному мистецтві. У колекції представлені роботи художників з України, Росії, Білорусії, Грузії, Нідерландів і Америки. За роки існування галерея стала своєрідною платформою для створення цілого переліку автономних проектів, об'єднаних загальним творчим процесом: Nebo BookLab Publishing – видавництво, яке займається випуском художньої літератури для дітей та книг про мистецтво; Nebo Art School – освітній проект, який об'єднав художню школу і лекторій різних тематичних напрямків (історія мистецтва, всесвітня історія, історія літератури, кінематографу, класичної музики). Також в галереї працюють дизайн бюро, книжкова крамниця та багетна майстерня.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **