Наверх
Меню
Меню
Событие
01/12
Проект Антона Логова "Серцебиття"
Ант1н 141в.jpeg
Ант1н 141в.jpeg
5_min.jpeg
5_min.jpeg
Ант1н 141в.jpeg
5_min.jpeg

Проект Антона Логова "Серцебиття"

1 грудня о 18.00 Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам’яті та ТЦ GLOBUS презентують мистецький проект Антона Логова «Серцебиття» (інсталяція, фото, графіка).

Пульс суспільства виявляється в пофарбованих мною світлинах Сергія Бабенко, Сергія Рістенко, Богдана Пошивайло та Олександра Сліпченко, які фіксують документальні події на Майдані 2013-14 років. Поруч співіснують мої графічні роботи із серії Промова зі словами, що спонукають до роздумів, дії та рішучості. А також - твори із серії Київські інсталяції, що іронізують над сучасним культурним ландшафтом Києва. Інсталяція з абстрактно розмальованих коробок з картону - живописна уява про тих, хто вже пішов від нас назавжди, але залишається в памяті. Це також символ незалежного уявлення про світ. Основний наголос проекту ставиться на запитанні: "А чи згадають нас за 100 років, чи через 200?".

Антон Логов

Антон Логов (Сергій Бабенко, Сергій Рістенко, Богдан Пошивайло, Олександр Сліпченко). Із серії Серцебиття, 2017.

Чотири роки тому, 1 грудня 2013-го, після брутального розгону учасників мирного протесту біля монумента Незалежності в центрі Києва зібралося півмільйонне народне віче, яке закликало громадян обстоювати свій цивілізаційний вибір і поставило владі вимогу покарати винних у побитті студентів-активістів. Банкова відповіла провокаціями, сльозогінним газом та кийками, однак революцію вже неможливо було спинити. Тоді вперше ми відчули потужний пульс усієї країни, соборне серцебиття нації, сповненої рішучості захистити свою гідність і свободу.

Спробою мистецького осмислення подій Євромайдану, прагнення до змін, заглиблення в незриме ані для очей, ані для фото- й телеоб’єктивів явище консолідації суспільства, що вловлюється лише на рівні відчуттів та емоцій, постає проект “Серцебиття”.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ВИСТАВКИ: ТЦ GLOBUS 2, виставковий простір за монументом Незалежності, Майдан Незалежності, 1, м. Київ.

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам’яті, ТЦ GLOBUS

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЕКТУ: експозицію відкрито для перегляду з 1 до 20 грудня 2017 року щодня з 10.00 до 20.00 без вихідних. Вхід вільний.
 

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **