Наверх
Меню
Меню
Новость
04/12
Перегляд стрічки «КІБОРГИ» режисера Ахтема Сеітаблаєва
fullsizeoutput_390.jpeg
fullsizeoutput_390.jpeg

Перегляд стрічки «КІБОРГИ» режисера Ахтема Сеітаблаєва

7 грудня 2017 року в офіційний прокат виходить стрічка «Кіборги». Це фільм, присвячений одній з найбільш героїчних сторінок сучасної історії України – 242-денній обороні Донецького аеропорту.

Режисер фільму: Ахтем Сеітаблаєв.

Сценарист: Наталія Ворожбит.

Продюсер фільму: Іванна Дядюра.

Актори, які зіграли головні ролі: Макар Тихомиров, Роман Ясіновський, Андрій Ісаєнко, Віктор Жданов, В'ячеслав Довженко.

Головні герої фільму: Серпень, Мажор, Гід, Старий і Субота.

Гід (актор Роман Ясіновський) - старожил аеропорту, безстрашний вояка, почуття гумору якого допомагає вижити в пеклі.

Серпень (актор В'ячеслав Довженко) - керівник підрозділу, вчитель історії, націоналіст, не перший день захищає аеропорт. 

Мажор (актор Макар Тихомиров) потайки від сім’ї приїхав в АТО. Це молодий перспективний трубач, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, який не зміг спокійно спостерігати осторонь.

Старий (актор Віктор Жданов) - чоловік похилого віку з Миргороду, який пішов в АТО добровольцем слідом за своїм сином.

Субота (актор Андрій Ісаєнко) - воєний за фахом, який вважає своїм обов’язком захищати країну від ворога.

«Кіборги» - це художній фільм,  побудований на реальних подіях. Це фільм про історію чоловіків, які стояли на смерть, захищаючи Україну в боях за Донецький аеропорт.

Донецький аеропорт став для України символом людської доблесті, а його захисники стали живими легендами. 

Знімальна команда разом з фондом "Повернись живим" проводить соціальну ініціативу #ЯНебайдужий. Кожні 5 грн. з придбаного квитка будуть перераховані на допомогу сім’ям загиблих в боях за Донецький аеропорт. 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **