Наверх
Меню
Меню
Событие
08/12
В Музеї історії Києва відкриють іронічну виставку українських художниць «Marry me!/Виходь за мене!» українських художниць
tatiana_malinovska.JPG
tatiana_malinovska.JPG

В Музеї історії Києва відкриють іронічну виставку українських художниць «Marry me!/Виходь за мене!» українських художниць

Zenko Gallery покаже іронічну виставку «Marry me!/Виходь за мене!»

В Музеї історії Києва відкриють виставку українських художниць

 

8 грудня Zenko Gallery представить іронічний жіночій проект сучасного мистецтва «Marry me!/Виходь за мене!». Відкриття відбудеться о 18:00, на третьому поверсі Музею історії Києва. Виставку можна відвідати до 8 лютого, 2018.

У проекті художниці іронізують над усталеними стереотипами про те, чого очікують один від одного чоловік та жінка у стосунках та сучасному житті. Тема рівності статей та соціальної дискримінації жінки, продовжує викликати у світі постійні дискусії. Ці питання безпосередньо пов’язані із стійкими гендерними стереотипами з обох сторін. 

У своїх роботах українські художниці привертають увагу до серйозних тем через їх метафоричну візуалізацію засобами мистецтва. На виставці покажуть живопис, відео-арт, фотографію, скульптури та інсталяції.

Учасниці проекту: Аліна Федотова, Наталія Рой, Маша Шубіна, Ганна Москалець, Ганна Киселева, Белла Логачова, Тетяна Колесник, Аліна Копиця, Анастасія Подерв’янська, Ніна Мурашкіна, Лариса Стадник, Ольга Селищева, Ганна Надуда, Тая Галаган, Альона Кузнєцова, Ілона Сільваші, Тетяна Маліновська, Анастасія Лойко, Марина Скугарєва, Маша Куликовська, Наталя Луговська, Тереза Барабаш, Анна Бекерська, Олена Домбровська, AltalunaArtGroup.

Автор ідеї та куратор – Тетяна Маліновська, співкуратор – Юлія Нужина.

Координатор проекту – Яна Афтаназів.

Чи лишаються слова «виходь за мене» тою фантастичною, очікуваною мрією, на здійснення якої чекає сучасна жінка? Чим в наш час є інститут шлюбу з точки зору жіноцтва? Українські художниці пропонують своє бачення актуальних тем.

На відкритті на глядачів чекає мистецький перфоманс “No!”, який представить художниця Ніна Мурашкіна за участі українського дизайнерського бренда GOLETS, та спеціальний коктейль #marryme від Baileys.

Партнери проекту: Фонд культурних ініціатив ArtHuss, музейно-виставковий центр “Музей історії Києва”, Baileys, GOLETS, Fabergé, 28, Niche.

Про Zenko Gallery. Галерея є підрозділом ZenkoFoundation. Створена у 2016 році як експериментальний майданчик, що дає можливість творчого самовираження для митців, які ще не встигли отримати публічного визнання, але мають самобутній світогляд та виразну техніку. Діяльність галереї в Україні спрямована на пошук нових талантів серед молодих українських художників та кураторів. Також завданням галереї є представлення робіт українських митців на міжнародних і українських арт-ярмарках та аукціонах. ZenkoGallery представляє власні проекти, які експонуються у різних містах України.Окрім виставкової діяльності галерея проводить онлайн роботу, публікуючи звітність проведених арт-проектів із залученням як власних, так і міжнародних медійних платформ.

Адреса: «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7):

 

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **