Наверх
Меню
Меню
Событие
20/12
Музей історії міста Києва спільно з художником та дизайнером Славою Займаком представляють новорічну виставку художніх творів «Диво існує»
in art 1.JPG
in art 1.JPG

Музей історії міста Києва спільно з художником та дизайнером Славою Займаком представляють новорічну виставку художніх творів «Диво існує»

Музей історії міста Києва спільно з художником та дизайнером Славою Займаком представляють новорічну виставку художніх творів «Диво існує»

20.12.2017–14.01.2018 р.

Напередодні новорічних свят талановитий київський художник, дизайнер, володар премії Енді Уорхола за внесок у розбудову української та світової культури, Слава Займак представить святкову серію художніх творів «Диво існує». Всі роботи автора – це свято не лише в певні числа, а й кожного дня.

На виставці митець продемонструє близько шістдесяти дивовижних та оригінальних робіт, що пропонують відвідувачам проекту поринути у чарівний світ новорічної казки, світ яскравих фарб та кольорів. Для створення виставки автор використав образи з українських казок: фантастичні тварини, яскраві квіти, автор втілив у символах власного бачення неосяжного космосу.

Слава Займак – митець з тонким відчуттям кольору. Поєднуючи власну техніку роботи з адгезивними матеріалами, образи на його картинах немов оживають. Різнокольорові фарби захоплюють у вир танцю і ти вже відриваєшся від Землі та поринаєш у світ феєрії!

Як говорить сам майстер, він ніколи не починає роботу у поганому настрої чи з важкими думками, бо вірить, що енергія, якою він ділиться з глядачем, повинна бути позитивною, щирою і чистою.

Святкову атмосферу на виставці доповнить жива музика саксофону, Dj Art-Chi, а також модний показ ексклюзивних дизайнерських речей, створених автором. Сюрпризом для всіх відвідувачів буде розіграш трьох сюрпризів від художника!

                                                                                                         Мистецтвознавець Маріанна Солодаренко

Відкриття виставки – 20 грудня о 18.00 в МВЦ «Музеї історії міста Києва» (вул. Богдана Хмельницького, 7).

Акредитація для ЗМІ – (096) 90 65 189 Ілона Софіюк

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **