Наверх
Меню
Меню
Новость
25/12
«Зимовий вернісаж-2017» від Товариства угорських митців Закарпаття ім. І. Ревеса
in art 2.jpg
in art 2.jpg
in art 3.jpg
in art 3.jpg
in art 4.jpg
in art 4.jpg
in art 5.jpg
in art 5.jpg
in art 6.jpg
in art 6.jpg
in art 7.jpg
in art 7.jpg
in art 8.jpg
in art 8.jpg
in art 2.jpg
in art 3.jpg
in art 4.jpg
in art 5.jpg
in art 6.jpg
in art 7.jpg
in art 8.jpg

«Зимовий вернісаж-2017» від Товариства угорських митців Закарпаття ім. І. Ревеса

«Зимовий вернісаж-2017» від Товариства угорських митців Закарпаття ім. І. Ревеса

Текст: Денис Фазекаш

21 грудня 2017 р. у виставковій залі Закарпатського обласного художнього музею імені Й. Бокшая відбулося відкриття виставки членів Товариства угорських митців Закарпаття імені Імре Ревеса. Експозиція має назву «Зимовий вернісаж – 2017».

На виставці, яка проходить уже не вперше, представлені 63 картини. Це роботи 21-го художника. Всі вони – члени Товариства угорських митців Закарпаття ім. Імре Ревеса.  

На виставці «Зимовий вернісаж-2017» був представлений і живопис, і графіка, і декоративно-прикладне мистецтво. Відвідувачі мали змогу побачити роботи Агнеси Боротеї, Роберта Товта, Франциска Ерфана, Тібора Віллашека, Владислава Габди, Дюрі Дикуна, Василя Сочки та інших відомих закарпатських художників. 

Серед представлених робіт – традиційні пейзажі Закарпаття, натюрморти, абстрактно-експресивні твори, скульптурні й керамічні роботи, дерев'яна та металева пластика, яка наповнювала і збагачувала експозиційний простір. 

Голова товариства угорських митців Закарпаття ім. І. Ревеса Агнеш Куліна повідомила, що більшість робіт, представлених на виставці, написані в цьому році.

Також у день відкриття виставки оголосили лауреатів спеціальної премії імені Імре Ревеса. Ними стали закарпатський скульптор Василь Сочка та історик, екс-генеральний консул Угорщини в Берегові Іштван Товт.

Виставка «Зимовий вернісаж-2017» у Закарпатському обласному художньому музеї буде триватиме до 10 січня 2018-го року.

Текст: Денис Фазекаш

Фото: Наталія Павлик, Наталія Боднар

 

Фото і текст надані прес-центром культурно-мистецької фундації Brovdi Art

 

Для довідки:

Brovdi Art – культурно-мистецька фундація, яка ставить за мету формування сучасного арт-простору, втілення інноваційних творчих ідей та проектів. Профіль діяльності Brovdi Art – сприяння творчій діяльності митців, пошук та підтримка молодих талантів; заснування художніх музеїв, експозицій і галерей; організація конкурсів, виставок, пленерів, майстер-класів; популяризація класичного та сучасного образотворчого мистецтва. Крім того, інформаційна та культурно-просвітницька діяльність у мас-медіа та соціальних мережах.

Світлини:

1. Шолтес С., "Вишка" / I. Sholtes, "Vyshka Village", 2016, 60х70cm

2. Кліса Я., "Натюрморт з яблуками” / Y. Klisa, "Still Life With Apples”, 2017, 50х70cm

3. Віллашек Т., "Околиці села Свобода" / T. Villasek, "The Neighbourhood Of Svoboda Village", 2015, 60х75cm

4. Гіді Е. (ст.), "Ваза" / E. Hidi (Sr.), "Vase", 2017

5. Гогола З., "Гірська панорама" / Z. Hohola, "Mountain Panorama", 2017, 80х90cm

6. Дикун Д., "Пан" / D. Dylun, "Mister", 1993, 51х51cm

7. Кулін А., "Коріння" / A. Kulin, "Root", 2017, 100х110cm

 

 

 

 

 

 

 

комментарии
ТОП Новость
28/10

За декілька днів, з 29 по 31 жовтня, ми побачимо найгучніші виставкові події року! Дати подорожі сплановані так, щоб ви змогли охопити всі важливі культурні події. Запрошуємо приєднатися! ПРОГРАМА ТУРУ Перший ...

22/10

Видавництво РОДОВІД за підтримки УКФ створює проєкт «Авангард Олександри Екстер: київський період», в рамках якого готує першу в Україні монографію про найвидатнішу українську авангардистку ...

Календарь
21/10

Dymchuk Gallery представляє проект «OLE!» відомого художника Леся Подерв’янського. До проєкту увійшли 8 живописних робіт з циклу «Корида», написаних автором протягом останнього ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **