Наверх
Меню
Меню
Событие
21/01
Лекція архітектора Олега Дроздова «Місто майбутнього та його турбулентність»
in art 1.jpg
in art 1.jpg

Лекція архітектора Олега Дроздова «Місто майбутнього та його турбулентність»

21.01 о 15.00  в Національному художньому музеї України відбудеться лекція архітектора, фундатора і викладача Харківської архітектурної школи Олега Дроздова  «Місто майбутнього та його турбулентність».

 

Якщо у вас іще залишилися запитання до автора проекту нової будівлі Театр на Подолі​, архітектора Олега Дрозодова, приходьте в музей - поставите свої запитання і послухаєте його думку про містобудівну особливість Харкова.
Oleg Drozdov​ - засновник та головний архітектор проектного бюро "Дроздов і партнери", гостьовий лектор в архітектурних ВНЗ України та Європи. Розробник проектної студії Spring Semester Studio Workshop для магістерської програми в школі архітектури GSAPP, Колумбійського університету, переможець багатьох вітчизняних архітектурних конкурсів.
Ініціатива Олега Дроздова реально змінювати світ втілилась у Харківська Школа Архітектури​, першому незалежному архітектурному ВНЗ, який відкрився минулого року в Харкові. 
Фокус його лекції «Місто майбутнього та його турбулентність» - на питанні, завдяки чому і яким чином Харків отримав своє унікальне архітектурне обличчя, які ідеї обслуговувала архітектура міста, що існує на межі ідеалізму і практичності. 

комментарии
Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **