Наверх
Меню
Меню
Событие
01/02
Відкриття виставки Катерини Ганейчук «КОДИ»
Афіша.jpg
Афіша.jpg
Катерина Ганейчук 2.jpg
Катерина Ганейчук 2.jpg
Афіша.jpg
Катерина Ганейчук 2.jpg

Відкриття виставки Катерини Ганейчук «КОДИ»

1 лютого о 17.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться відкриття виставки луцької мисткині Катерини Ганейчук. Подія триватиме до 25 лютого 2018 року за адресою: Київ, вул. Лаврська 9. На виставці будуть представлені нові роботи – 12-ти метрові рушники, виконані на домотканому полотні в техніці вибійки та трафаретного друку, відбудеться презентація відео та інсталяції “Коди”.

З концепції виставки: “Де зберігається пам’ять народу? …В нашому серці чи крові? Що є носієм цієї інформації – пісня, казка, орнамент?

Але не дешифрована інформація – не зачитана, не почута, – стає лише декором, втрачає свій зміст і врешті необхідність існування…

Розірвані шматки інформації – лише декор, лише обряд.

Коди – це інформативні кластери, носії інформації. Мене цікавить інформація, що закодовується і переноситься в часі народним мистецтвом… Через обірвані зв’язки поколінь в ХХ столітті інформація частково зазнала втрат, а частково наросла дезінформацією.

Можливо, серцем ми можемо почути й розпізнати правдиве?” /Катерина Ганейчук/

“Катерина Ганейчук – художник, що забезпечує таку рідкісну сьогодні, але таку необхідну тяглість культури. Синтезує минуле і майбутнє. Трансформує чуттєве в інтелектуально-духовне. І є занурена в традицію, а це – субстрат, на якому розвивається сучасна мова мистецтва”.

/Галина Яструбецька, поет, літературознавець, доктор філологічних наук, професор/

 

КАТЕРИНА ГАНЕЙЧУК

Художник, дизайнер, викладач. Засновник і керівник студії «Арт-кластер».

1974 р. народжена в Білорусії.

1995 р. закінчила Львівський коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. І.Труша, кафедра художньої кераміки.

2001 р. закінчила Львівську Академію Мистецтв, дизайн інтер`єру та меблів.

Живе і працює в Луцьку.

Належить до сучасних художників, що творять концептуальне мистецтво, використовуючи автентичні техніки вибійки, витинанки, левкасу, текстилю та розпису на склі. Експерементує з фотографією й живописом, графікою та інсталяцією.

З 2008 р. – учасник обласних та 7-ми Всеукраїнських виставок. Автор 7-х персональних виставок.

 

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **