Наверх
Меню
Меню
Событие
23/02
OPEN CALL. Проект face art - face future. Виставка німецьких експресіоністів Ернста Барлаха і Кете Колльвіц в Національному художньому музеї України у Києві
kievfront.jpg
kievfront.jpg

OPEN CALL. Проект face art - face future. Виставка німецьких експресіоністів Ернста Барлаха і Кете Колльвіц в Національному художньому музеї України у Києві

face art – face future #Kyiv

OPEN CALL

Проект для творчої молоді Києва

Звідки ми прийшли? Куди ми йдемо? Чого ми очікуємо? Що нас чекає? Мистецтво - це ДІЗНАВАТИСЬ і ПІЗНАВАТИ! Мистецтво - це ЗМІНЮВАТИ! 


Face art – face future задумано як простір для творчих роздумів, що доповнює виставку «Ернст Барлах – Кете Колльвіц. Долаючи межі існування», що  проходитеме з 23 лютого - 1 квітня 2018 р. у Національному художньому музеї України в Києві.

Інформація про виставку за посиланням:

http://www.be-inart.com/post/view/2268
 

До участі запрошується молодь, віком від 16 до 21 років. 

Учасникам пропонується долучитися до однієї із двох команд – відео-артистів та арт-медіаторів, які стануть посланцями виставки. На кожну команду чекатиме 5-денний воркшоп із досвідченними викладачами та художниками під час якого медіатори створять власний перформанс-презентацію творчості Барлаха та Колльвіц, а відео-художники поїдуть до Харкова, де знімуть відеороботи, які братимуть участь у справжній виставці.

Термін подачі заявок: до 18 лютого 2018!

Деталі та умови


БЕРИ УЧАСТЬ! СТАНЬ ПОСЛАНЦЕМ ВИСТАВКИ!

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

Навчання для посланців виставки: Ти візьмеш участь у 5-ти денному курсі, що завершується презентацією. Загалом весь курс триватиме біля 40-50 годин. По завершенні навчання ти отримаєш сертифікат участі. 

Група 1:  Мистецькі медіатори

Ти дізнаєшся, як за допомогою комунікативних і перформативних стратегій сформулювати і висловити власну думку про твір мистецтва та як залучити інших до діалогу з мистецтвом.

Розклад:

Понеділок                        26.02: 11:00 - 17:00
Вівторок                           27.02: 11:00 - 17:00
Середа                             28.02: 11:00 - 17:00
Четвер                              01.03: 11:00 - 17:00
П'ятниця                           02.03: 11:00 – 17:00
 

З 3 березня по 1 квітня 2018 року ТВОЯ КОМАНДА розробить і проведе для школярів і молоді серію інтерактивних екскурсій виставкою «Барлах - Колльвіц. Долаючи межі існування». Точні дати буде визначено згодом.

 

Група 2: Відео-арт

Ти дізнаєшся, як зняти професійне арт-відео за допомогою смартфона. Навчишся знаходити мотив і розробляти концепцію, знімати відео, оволодієш основними правилами вибору музики, монтажу, прийомами роботи з відео, титрами і звуком. Також ти вирушиш у триденну подорож до Харкова.

Розклад:

Субота                 24.02: 11:00 - 17:00
Неділя                 25.02: 11:00 - 17:00
Понеділок           26.02: Харків
Вівторок              27.02: Харків
Середа                28.02: Харків
Четвер                 01.03: Постановка відео виставки у галереї BURSA

П’ятниця              02.03: Постановка і відкриття відео виставки у галереї BURSA

Субота                 03.03: Кураторство відео виставки у галереї BURSA

Неділя                  04.03: Кураторство відео виставки у галереї BURSA

2 - 4 березня 2018 року відбудеться презентація відео робіт, створених ТВОЄЮ КОМАНДОЮ! Виставка ВАШИХ відео інсталяцій пройде в арт-галереї BURSA в Києві.

 

ЯК стати УЧАСНИКОМ?

ТОБІ від 16 до 20 років? ТИ достатньо змотивований? ТИ хочеш дізнатись щось нове? ТИ хочеш взяти участь у міжнародному проекті?

Тоді подай заявку на участь:

на адресу електронної пошти: hello@faceart-facefuture.com

або на сайті: www.faceart-facefuture.com/бериучасть/

Термін подачі заявок: до 18 лютого 2018!

Просимо вказати наступну інформацію про себе:

Ім'я та прізвище

Контактні дані (адреса, телефон, електронна пошта) та вік

Навчальний заклад (напрямок)

Розкажи кількома реченнями, чому ти хочеш взяти участь у проекті face art - face future. Що тебе зацікавило у цьому проекті? Чому саме ти повинен стати учасником програми? До якої з двох груп ти хочеш приєднатись?

 

Лише для Групи 2:  Відео-арт

Що тобі потрібно зробити, щоб взяти участь в складі групи відео-арту?

Надійшли нам своє відео, відзняте на телефон. Тривалість відео повинна бути не більше 3-х хвилин. Вибери одне із двох наступних завдань:

Розкажи нам про один день зі свого життя! Як це - бути тобою? Як це - жити у твоєму тілі? На що схожий твій день? Якого він кольору, смаку, запаху, звуку? Спробуй використати ракурс, швидкість зйомки, колір, світло, звуки, рух, щоб передати настрій, відчуття та почуття. Все, що нам потрібно - це емоційне враження! Вперед! Покажи нам, як це бути тобою!

Або:

Чи є в тебе улюблене місце або вулиця у твоєму місті? Розкажи нам про це місце за допомогою відео! Спробуй передати свої відчуття через відео: як це іти по цій вулиці, що ти відчуваєш? Спробуй не просто провести екскурсію і показати нам місце, а відтворити відчуття та емоції. Зроби так, щоб глядач відчув запах, колір, швидкість кроку, темп, ритм, звук вулиці. Ти повинен показати це місце так, щоб глядач побачив його твоїми очима!

Успіхів! Ми віримо в тебе!

 

Проект був розроблений Товариством Ернста Барлаха у Гамбурзі. Виставка і проект face art - face future у Києві реалізована в співпраці з Національним художнім музеєм України, Інститутом міжнародних відносин у Штутгарті (ifa), Goethe-Institut в Україні і арт-галереєю BURSA в Києві за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **