Наверх
Меню
Меню
Событие
15/02
Nebo Art Gallery запрошує на відкриття персональної виставки Ірини Озаринської «Собаки в мистецтві»
27459549_1592290764189249_5681751636179178160_n.jpg
27459549_1592290764189249_5681751636179178160_n.jpg

Nebo Art Gallery запрошує на відкриття персональної виставки Ірини Озаринської «Собаки в мистецтві»

NEBO ART GALLERY ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ІРИНИ ОЗАРИНСЬКОЇ «СОБАКИ В МИСТЕЦТВІ»

15 лютого о 19:00 Nebo Art Gallery запрошує на відкриття персональної виставки Ірини Озаринської «Собаки в мистецтві». Експозицію проекту складуть портрети собак з нових серій художниці – від насичених силуетних образів виконаних акрилом до більш прописаних, проте повних повітря акварельних робіт. 

«Всі мої проекти – це вивчення світу, взаємодія із ним. Саме тому особливе натхнення для створення робіт я отримую у подорожах. Так протягом перебування у Венеції, я вперше спробувала себе у ролі вуличного художника. Це дуже схоже на звичайний пленер, проте виходить поспілкуватися з величезною кількістю туристів, які виявляють неабиякий інтерес до моєї роботи. Якщо у цьому місті художник малює на вулиці, найімовірніше це буде міський пейзаж на полотні. У моєму випадку люди, підійшовши, бачать собаку. Здивовані вони озираються, шукають «модель». А собака не буде позувати, вона давно пішла. Так весь процес перетворюється на своєрідну гру, перформанс, який тепер не лише частина пленеру – а стиль життя», – розповідає Irina Ozarinskaya.

На події також буде представлено артбук «Собаки в мистецтві» від видавництва Nebo BookLab Publishing. Полотна зібрані у книзі – це персональне бачення домашніх улюбленців очима художників починаючи від XVIII століття до сьогоднішніх днів. Франсіско де Гойя, Едгар Дега, Люсьєн Фрейд, Девід Гокні – лише деякі з авторів, героями робіт яких ставали собаки.
 

ВІДКРИТТЯ: 15 ЛЮТОГО, 19:00


Захід пройде у форматі Dog friendly. 


Партнери події:

Nebo BookLab Publishing

Sobaken Dovolen

Woofit


Проект «Собаки в мистецтві» триватиме до 13 березня включно.

Вхід вільний

 

АДРЕСА: вул. Драгомирова, 14 (ЖК «Новопечерські Липки»)

 

Ірина Озаринська народилася в 1979 році. У 2000 році закінчила Одеське державне художнє училище імені М. Грекова. У 2009 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. У 2012 завершила асистентуру-стажування на кафедрі графічних мистецтв НАОМА. У 2012 та 2018 стала стипендіатом програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польщі «GAUDE POLONIA». Учасниця багатьох виставкових проектів та фестивалів у містах України та закордоном. Живе і працює у Києві, Одесі, Венеції та Лодзі.

Nebo Art Gallery заснована в Києві у 2010 році. Галерея веде активну виставкову діяльність та спеціалізується на сучасному мистецтві. У колекції представлені роботи художників з України, Росії, Білорусії, Грузії, Нідерландів і Америки. За роки існування галерея стала своєрідною платформою для створення цілого переліку автономних проектів, об'єднаних загальним творчим процесом: Nebo BookLab Publishing – видавництво, яке займається випуском художньої літератури для дітей та книг про мистецтво; Nebo Art School – освітній проект, який об'єднав художню школу і лекторій різних тематичних напрямків (історія мистецтва, всесвітня історія, історія літератури, кінематографу, класичної музики). Також в галереї працюють дизайн бюро, книжкова крамниця та багетна майстерня.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **