Наверх
Меню
Меню
Событие
14/02
ОСМАН КАРІМОВ «75 ВІДТІНКІВ ОЛЕГА ЛЯШКА»
9.jpg
9.jpg
5.jpeg
5.jpeg
4.jpeg
4.jpeg
8.jpeg
8.jpeg
7.jpeg
7.jpeg
9.jpg
5.jpeg
4.jpeg
8.jpeg
7.jpeg

ОСМАН КАРІМОВ «75 ВІДТІНКІВ ОЛЕГА ЛЯШКА»

ОСМАН КАРІМОВ  «75 ВІДТІНКІВ ОЛЕГА ЛЯШКА»

14.02.2018 - 18.02.2018

Центр сучасного мистецтва М17, Київ, вул. Антоновича, 102-104.

У центрі сучасного мистецтва М17 (Київ, вул. Антоновича, 102-104) з 14 по 18 лютого відбудеться виставка світлин «75 відтінків Олега Ляшка» відомого українсько-азербайджанського фотографа Османа Карімова. 

На сьогоднішній день Карімов — єдиний офіційний фотограф голови фракції Радикальної партії у Верховній Раді України. На знімках, представлених автором, Олег Ляшко зображений в побутових, іноді несподіваних та комічних ситуаціях, в яких народний депутат демонструє надзвичайну відкритість, життєлюбність, винахідливість і почуття гумору. Протягом останніх 5 років Осман Карімов супроводжував лідера РПЛ на офіційних заходах, телевізійних та  радіоефірах, дипломатичних і благодійних місіях, включаючи багаторазові поїздки в зону АТО. З сотень тисяч фотографій, зроблених в період 2013-2018, Карімов відібрав для експозиції ті, які, на його погляд, найбільш точно розкривають всі грані особистості відомого політика.

«Фотопроект «75 відтінків Олега Ляшка» — це моя спроба представити громадськості справжній образ лідера Радикальної партії, який йде врозріз з тим, що часто демонструють ЗМІ. На момент початку співпраці, я вже 7 років попрацював у фотослужбі Державного Телеграфного агентства «AzerTAg» в Баку, провів понад 200 офіційних зйомок і зробив світлини понад 70 перших осіб світу. Проте познайомившись з Ляшко, прийшло усвідомлення, що він виразніше й цікавіше всіх, хто раніше потрапляв в мій об'єктив. Щиро дивує те, яким Олег Валерійович може бути при вимкнених камерах. Супроводжуючи політика з 2013 року, я спостерігав за його вчинками, емоційними реакціями, і порівнював це із брудом, який виливають різні таблоїди. Вже тоді я твердо вирішив написати свою історію, що складатиметься з кращих знімків Ляшка. Це стало моєю відповіддю, як соціально відповідальної людини, яка довгий час знаходиться поруч і бачить більше, аніж в себе вміщують замовлені змонтовані сюжети і вирвані з контексту цитати», — розповідає Осман Карімов.   

Осман Карімов народився в 1981 році в Баку, Азербайджан. Навчався на кінооператора. Професійною фотографією займається з 2002 року. Живе і працює у Києві, Україна. Був фотожурналістом Державного Телеграфного Агентства Азербайджану (AzerTAg), ANS Press. Співпрацював з Agence France Presse, Associated Press, REUTERS. Його знімки опубліковані виданнями: «The New York Times», «National Geographic», «The Washington Post»,«The Guardian», «Telegraph». Має декілька нагород, серед яких Перше місце в міжнародному фотоконкурсі «21st CENTURY PHOTOS WORLD NEWS AGENCIES», 26 Oct 2007, Estepona, Spain, а також кращий фотожурналіст (прес-фотограф) року (2008) за версією спілки фотографів Азербайджану.  

 

Виставка діятиме з 14 по 18 лютого 2018 року, з 11.00 по 19.00.

Адреса: Центр сучасного мистецтва М17, Київ, вул. Антоновича (Горького), 102-104. Вхід вільний. 

 

комментарии
Календарь
17/01

17 січня, о 18.30, в рамках виставки "Анатомія симулякра", в Інституті проблем сучасного мистецтва відбудеться зустріч з відомим українським художником Антоном Логовим. Автор розповість про ...

17/01

17 січня о 19:00 в галереї Артсвіт відбудеться відкриття виставки Анни Ходькової та Крістіни Ярош "Кордони існування". В житті людини хоча б іноді виникає питання про своє місце у світі і ...

18/01

Voloshyn Gallery спільно з KNO | Kyiv Non Objective представляють міжнародну виставку безпредметного мистецтва «The World of Icons». У ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **