Наверх
Меню
Меню
Событие
13/02
Бієнале Української художньої фотографії
27657675_2144137325612701_7831904316773745799_n.jpg
27657675_2144137325612701_7831904316773745799_n.jpg

Бієнале Української художньої фотографії

З 13 по 26 лютого 2018 року в залах Національного музею «Киівська картинна галерея» відбуватиметься визначна подія для сучасного культурного простору України – Бієнале Української художньої фотографії. Різноманітні тенденції в сучасному фотомистецтві презентують 14 авторів: Олександр Чапча, Ганна Шайдеманн, Дмитро Муравський, Олексій Єфременко, Андрій Жуков, Юрій Зілінський, Сергій Кадулін, Костянтин Плетеницький, Андрій Котлярчук, Сергій Лавренчук, Сергій Максимов, Євген Новохатський, Юрій Санін, Юрій Шелест.
Це своєрідний підсумок дворічної творчої роботи, який знайомить глядача з засобами художньої виразності, притаманними саме мистецтву фотографії, можливостями технології цього мистецтва та розмаїттям особистісного світогляду фотомитців.
Бієнале Української художньої фотографії – демонстрація високого мистецького рівня та потужності вітчизняної школи фотографії й переконливе свідчення її естетичної самодостатності як органічної складової художньої діяльності сьогодення.

«З моменту народження фотографії (1839) не затихають суперечки про її сутність. Деякі критики стверджують, що головне завдання фотографів обслуговувати видавничу справу. Інші, в меншості, захищають фотографію, як вид графічного мистецтва. І справді, суспільство настільки звиклося з думкою про прикладну роль фотографії, що до чистого фотомистецтва ставиться підозріло. 
Світ фотографії нескінченно різноманітний і прекрасний. У цьому вам допоможе переконатися Бієнале «Українська художня фотографія» в Києві. Для арт-критиків дуже важливо порівняти між собою різних авторів. І відзначити різні тенденції в сучасному фотомистецтві. Адже не секрет, що фотографія з появою цифрових технологій вийшла на якісно інший рівень. Наскільки він краще або гірше класичної фотографії - тема окремих дискусій. Однак молодь, активно використовуючи нові технології, сміливо «рветься в бій». При цьому, не завжди розуміючи, що техніка виконання вторинна.
А цікаві в першу чергу задум і його рішення. Тому Бієнале «Українська художня фотографія» дає багатьом фотографам рідкісний шанс порівняти свою творчість з роботами інших фотохудожників. І можливо провести переоцінку власних можливостей». 

Андрій Котлярчук
Арт-директор Бієнале «Українська художня фотографія»Відкриття виставки 13 лютого 2018 р. о 18.00 за адресою: вул. Терещенківська, 9.

комментарии
Календарь
22/02

 Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки живопису Людмили Давиденко «В такому живописі присутній фундаментальний метод, що закладений, можливо, в самому явищі ...

22/02

Кураторка Tatiana Kochubinskaya проведе тур залами виставки номінантів премії Future Generation Art Prize 2019, розкаже про представлених художників та їх роботи, а також про історію, яка стоїть за створенням ...

27/02

Ограниченный тираж: в Киеве выставят на продажу редкие литографии Дега, Малевича, Шагала, Кандинского и Пикассо 27 февраля в аукционном доме “Золотое Сечение” (Киев, ул. Первомайского, 4) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **