Наверх
Меню
Меню
Событие
22/02
У креативній спільноті IZONE пройде лекція британської галеристки Ханни Баррі (Hannah Barry)
hannah_barry-site-ua.jpg
hannah_barry-site-ua.jpg

У креативній спільноті IZONE пройде лекція британської галеристки Ханни Баррі (Hannah Barry)

Галеристка Ханна Баррі – резидентка фонду ІЗОЛЯЦІЯ

19-23 лютого 2018 новою учасницею програми резиденцій фонду ІЗОЛЯЦІЯ стане британська галеристка Ханна Баррі, засновниця Bold Tendencies Community Interest Company (Лондон). 22 лютого, о 19:00 у креативній спільноті IZONE пройде лекція галеристки. 

Заснована у 2007 році, Bold Tendencies Community Interest Company розташувалася на даху закинутої парковки у південному Лондоні. За час свого існування виставковий простір наповнювався тимчасовими та постійними експериментальними роботами, створеними художниками спеціально для цієї локації. А широка освітня програма та залучення місцевих мешканців шляхом проведення майстер-класів, дискусій та лекцій призвели до рекордних 1,5 мільйона відвідувачів за час існування Bold Tendencies. На лекції Ханна розповість, як керувати подібною інституцією, ревіталізувати закинуту будівлю та зацікавити місцевих жителів і долучити їх до сучасного мистецтва. 

Зустріч із Ханною Баррі пройде в IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова 8.

 

Біографія 

Ханна Баррі є засновницею Bold Tendencies Community Interest Company та Hannah Barry Gallery, що розташовані у Пекгемі, Південний Лондон. Галерея Hannah Barry Gallery підтримує нові мистецькі практики й реалізує насамперед сольні проекти митців, для яких важливі експериментування й ризик, що провокують дискусію. Ханна Баррі входить до наглядової ради Artangel, підрозділу Science Gallery групи Leonardo, консультаційної ради з виставок Foundling Museum (Лондон) та комітету Future Contemporaries галереї Serpentine. Вона була засновницею і співголовою Chinati Contemporary Council, що у Марфі, Техас, а також членкою комісії London Night Time Commission, ініційованої мером Лондона. 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **