Наверх
Меню
Меню
Событие
07/03
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує проект American Arts Incubator (AAI)
aai-main-site.jpg
aai-main-site.jpg

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує проект American Arts Incubator (AAI)

American Arts Incubator

7 березня 2018 року фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує проект American Arts Incubator (AAI), що проходитиме у креативній спільноті IZONE до 30 березня 2018. Це програма міжнародних культурних обмінів, ініційована Державним бюро освіти та культури США та ZERO1. В рамках проекту американські митці подорожують за кордон для спільної роботи з представниками місцевих громад та організацій для вирішення певних соціальних проблем, таких як економічна рівність або чистота навколишнього середовища, використовуючи публічне мистецтво та технології.

У межах American Arts Incubator передбачається невеликий грант для фінансування проектів, орієнтованих на громаду, які будуть реазіловані в обраних країнах-учасницях цього року: Еквадор, Єгипет, Індія, Марокко, Польща та Україна.

У березні 2018 року до Києва приїде американська мисткиня Тіара Рібо. Протягом місяця вона реалізовуватиме проект American Arts Incubator в Україні. Зокрема Тіара проведе низку майстер-класів, які поєднуватимуть мистецтво та технологічні навички для дослідження ідентичності, місця та взаємозв'язку культури, промисловості й екології у Києві та Україні.

Події проекту:
7 березня
 – Artist Talk мисткині Tiaри Рібо в рамках проекту Арт-Середа
10-17 березня – інтенсивні майстер-класи для учасників проекту
29 березня – презентація результатів проекту в форматі виставки

Тіара Рібо – гавайсько-американська мисткиня та кураторка, яка працює з новими медіа. Вона засновниця та художня керівниця галереї B4BEL4B, діяльність якої зосереджується на інноваціях, радикальній інклюзивності та позиціонуванні жінок та недопредставлених груп у просторі технологій та медіа-мистецтва. Тіара дуже зацікавлена в тому, щоб спровокувати дискусію про непрозорість глобальних систем, які перетинаються з нашим повсякденним життям. Тіара має досвід роботи у сфері модного дизайну та біотехнологій і показувала свої роботи у США та за їх кордонами, зокрема на ISEA Hong KongTransmediale Berlin та Tokyo Fashion Week.

Глобальна мережа проектів American Arts Incubator заснована на обміні між американськими митцями та міжнародними учасниками за підтримки посольства США, а також мистецьких, культурних та освітніх організацій. Ця мережа має на меті показати, як державна, мистецька та творча співпраця може бути інструментом у процесі побудови спільноти, вирішення нагальних соціальних проблем та сприяння міжкультурному взаєморозумінню. 

 

Відкриття виставки:
Четвер, 29 березня 2018, 19:00 

Розклад виставки:
29 березня – 5 квітня 2018, 12:00 – 20:00, без вихідних 

Адреса:
Креативна спільнота IZONE, вулиця Набережно-Лугова 8, четвертий поверх

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **