Наверх
Меню
Меню
Новость
18/02
Оголошено учасників резиденції Coming Out of Isolation
coming-out-website.jpg
coming-out-website.jpg

Оголошено учасників резиденції Coming Out of Isolation

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з KyivPride раді оголосити результати open call для українських митців у рамках спільного проекту Coming Out of Isolation.Переможцями конкурсу стали Тетяна Корнєєва (Київ), Антон Шебетко (Амстердам-Київ) та Олексій Салманов (Київ-Одеса).

Обрані митці візьмуть участь у колективній резиденції, що проходитиме 1-29 березня 2018 у креативній спільноті IZONE. Резиденція передбачає серію лекцій, менторський супровід та створення фінальних робіт протягом 2018 року. Зокрема учасники проекту долучаться до розробки медіа-кампанії на тему видимості та недискримінації ЛГБТ+ в Україні, створять site-specific інсталяцію на території IZONE та мистецьку роботу для ПрайдХаусу в Києві. 

Ментор(к)ами на резиденції Coming Out of Isolation стануть:

Кароль Радзішевський – митець, живе й працює у Варшаві. Працює у різних медіумах, серед яких кіно, фотографія, інсталяція; створює інтердисциплінарні проекти. Засновник і головний редактор журналу DIK Fagazine; засновник Queer Archives Institute.
Джуліет Жак – письменниця та режисерка з Лондона. Авторка книжок Rayner Heppenstall: A Critical Study (Dalkey Archive Press, 2007) і Trans: A Memoir (Verso Books, 2015). Її було включено до списків найвпливовіших представників ЛГБТ-спільноти за версією газети Індепендент у 2012, 2013, 2014 та 2015 роках.
Анна Довгопол (Київ) – координаторка програми "Гендерна демократія" у Фонді імені Гайнріха Бьолля в Україні, працює з темами гендеру, фемінізму, ЛГБТ+. Членкиня оргкомітету KyivPride 2013-2016 років. Була активісткою та співробітницею кількох ЛГБТ-організацій в Україні та Киргизстані. Захистила магістерський диплом з гендерних студій, писала дипломну роботу на тему камін-ауту.
Ілля Стронговський – колажист, книжковий дизайнер, автор соціальних і літературних проектів. Співзасновник благодійного фонду Добра листівка, співзасновник видавництва Видавництво, що працює з дитячою і підлітковою літературою на гострі теми, зокрема, видало книгу Майя та її мами. Автор кількох майданівських гасел і плакатів.   

Оpen call для українських митців у рамках проекту Coming Out of Isolation тривав з 24 січня по 12 лютого 2018. За цей час було отримано 42 заявки, з яких обрали 3 фіналісти. 

Проект Coming Out of Isolation: Through Art to Visibility – це спільна ініціатива фонду ІЗОЛЯЦІЯ та ГО KyivPride, яка отримала підтримку німецької фундації EVZ в рамках кампанії SOGIdarity. Мета проекту – через призму мистецтва висвітлити проблему дискримінації за ознакою СОГІ (сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), яка існує в українському суспільстві, а також почати суспільний діалог і зняти табу з цієї теми.

комментарии
ТОП Новость
17/04

Національний музей українського народного декоративного мистецтва повідомляє про перевидання альбому «Авангард і модерн в українському народному мистецтві 1910–1930 років» (Національний ...

17/04

Національний музей українського народного декоративного мистецтва запрошує відвідати онлайн-виставку «Авангард і модерн у народному мистецтві 1910-1930-х років». Виставка знайомить ...

Календарь
23/04

Art People.Space запрошує на новий формат мистецьких вечорів у Гостерiя Хата Подопригора. Арт-вечір з інтелектуальним характером, насолода мистецтвом та відпочинок у моменті!  На вас очікує ...

25/04

Ввечері 25 квітня, на Європейській площі, з 20:00 до 22:00 години, відбудеться видовищний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай» (фасад Національного центру «Український ...

25/04

Мистецький проєкт про Чорнобильське Полісся: Онлайн-виставка «Темний Рай» Унікальний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай»   25 квітня о ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **