Наверх
Меню
Меню
Событие
24/02
Відкриття нових виставок в PinchukArtCentre
Изображение сделано 20.02.18 в 20.31.jpg
Изображение сделано 20.02.18 в 20.31.jpg

Відкриття нових виставок в PinchukArtCentre

24 лютого PinchukArtCentre представить виставку 20 номінантів вже п'ятого конкурсу на здобуття Премії PinchukArtCentre 2018 - загальнонаціональної премії, яка присуджується українським художникам у віці до 35 років. Представлені роботи розкривають теми, проблеми та нові мистецькі тенденції у творчості молодого покоління художників. Разом вони формують експозицію із 20 індивідуальних просторів, що представляють самостійне художнє висловлювання.

Паралельно арт-центр відкриває проект Дінео Сеше Бопапе - персональну виставку південноафриканської художниці, володарки Головної премії Future Generation Art Prize 2017. 

У суботу, 24 лютого, о 15:00  відбудеться artist talk з художницею Дінео Сеше Бопапе в рамках публічної програми до персональної виставки художниці у PinchukArtCentre. В рамках події художниця розповість про свій вже другий приїзд до України, як створюються її роботи з землі та мінералів та що позначає кожний з використаних матеріалів. 

Докладніше про подію:

http://www.be-inart.com/post/view/2340

Роботи Дінео в рамках персональної виставки у PinchukArtCentre підіймають питання духовності та політичного значення української землі, нагадуючи одночасно утробу як місце народження та містерії. Спеціально створені для виставки малюнки являють собою мапу чи траєкторію руху матеріалів, навіюючи часом думку про небесні структури і водночас підкреслюючи поетичну природу використаних матеріалів.

Дінео Сеше Бопапе – південноафриканська  мультимедійна художниця, народилася в місті Полокване, ПАР, в 1981 році. Роботи Бопапе були показані в Новому Музеї, в Інституті сучасного мистецтва у Філадельфії, Галереї Март Хаус в Амстердамі та на 12-й бієнале в Ліоні. Вона була переможцем премії MTN New Contemporaries 2008, а також отримувала нагороди Toby Fund Award 2010 року в Колумбійському університеті. У 2017 році Дінео стала володаркою Головної премії Future Generation Art Prize.

PinchukArtCentre.org

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **