Наверх
Меню
Меню
Событие
01/03
У галереї Лавра покажуть проект «Life must go on»
7.jpg
7.jpg
фото1.jpg
фото1.jpg
4.jpg
4.jpg
5.jpg
5.jpg
9.jpg
9.jpg
7.jpg
фото1.jpg
4.jpg
5.jpg
9.jpg

 

Життя триває

У  галереї Лавра покажуть проект «Life must go on»

1 березня в  муніципальній галереї  «Лавра»  пройде  відкриття  мультимедійного художнього проекту «Life must go on». Експозиція об’єднає в собі живопис, цифрове мистецтво, поезію та музику. Учасники проекту – львівська художниця Лілія Студницька та київська digital група  «Skilz».

Робота  команди «Skilz»  вже отримала перше місце на минулорічному фестивалі світла в Києві. Вона створена на основі поезії Ліни Костенко «Життя  триває» і передає філософську складову поезії  у візуальних образах цифрового мистецтва. Саме ці образи  надають своєрідну експресію, динаміку ліричним пейзажам і поетичним рядкам. Доповнюють мрійливий характер ноктюрну більш впевненими та  мажорними нотами. Життя не просто йде – воно продовжується і несе нові емоції, нові відкриття та враження.

Ще одна складова проекту - лірична живописна серія «Ніч» львівської художниці Лілії Студницької. Масштабні абстрактні полотна нічних пейзажів також  відтворені в арт-об’єктах. Всі  роботи сповнені  яскравими відтінками кольорів, які, на думку автора, можна побачити тільки вночі. Ніч – це час, коли кожна мить магічно змінює все – реальність перетворюється в ілюзію, думки у мрії, проза в поезію. Чіткі образи стираються і дають місце композиційним та тональним експериментам, які створюють візуальний ефект ноктюрну.

У поєднанні кольорів, слів, образів та рухів народжується настрій, що змушує  сприймати сучасне мистецтво у всіх його проявах, без обмежень та кордонів. Саме така мультимедійна естетика, підтримана потужною філософсько-ліричною складовою,  є основою нового проекту галереї Лавра:

«Сьогодні ми позиціонуємо галерею Лавра, як сучасний digital комплекс - простір, в якому мистецтво стирає будь-які  межі.  Завдяки новій панорамній відеопроекції  картини можна почути, а музику - побачити.  Артефакти минулого  органічно співіснують з інсталяціями майбутнього. У поєднанні класичних напрямків мистецтва та цифрових технологій народжується нова художня мова сучасного арту. Наш проект «Life must go on» саме про це», - розповідає  Тетяна Миронова, директор Київської муніципальної галереї  «Лавра».

 

Про  «Skilz» - digital майстерня, команда режисерів, ілюстраторів, аніматорів та сценаристів. Переможці першого фестивалю світла та медіа-арту в Києві.

Про художницю Лілію Студницьку :  закінчила Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша (відділ художня вишивка).  У 2011 році закінчила Львівську Національну академію мистецтв і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Дизайн» та здобула кваліфікацію дизайнера-модельєра костюму, дослідника, викладача. Її виставкова біографія розпочинається у 2007 році і охоплює Україну,  Щвейцарію, США.

Про галерею Лавра: оновлений простір Київської муніципальної галереї Лавра – це сучасний майданчик, який має всі можливості для проведення виставок, фестивалів, презентацій та конференцій з використанням актуальних digital технологій. Панорамна відео-проекція розміром у 5280х800 дозволяє транслювати витвори мистецтва та створювати інсталяції у 3-d форматі. У майбутньому зала буде доповнена проекційними стінами, стелею та підлогою.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **