Наверх
Меню
Меню
Новость
28/02
Вийшов друком каталог третього «Срібного мольберта»
background-01.jpg
background-01.jpg

Вийшов друком каталог третього «Срібного мольберта»

Вийшов друком каталог третього «Срібного мольберта»

Яскраві фарби, оновлений дизайн, оригінальна верстка, інформація українською та англійською мовами – саме так виглядає новий, нещодавно видрукуваний каталог ІІІ студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт». Видання стало своєрідним підсумком мистецького заходу, який зібрав у жовтні 2017-го в Ужгороді іменитих художників, кураторів, мистецтвознавців і талановиту студентську молодь з України та ближнього зарубіжжя.

Саме в ці дні повноформатна, добре продумана і надзвичайно якісна книга прямує до своїх адресатів в Україні та за кордоном. Її отримають не лише ті, хто взяв участь і був причетним до проведення «Срібного мольберта», а й усі вузи мистецького спрямування, публічні бібліотеки, провідні інституції арт-ринку (музеї, галереї, мистецькі об’єднання).

Як зазначають у передмові засновники конкурсу та видавці каталогу Роберт і Наталія Бровді: «Ми щиро радіємо, що «Срібний мольберт» змінюється і розвивається як мистецький проект, відкритий для всього нового та сучасного. Конкурс уже має власні історії успіху наших талановитих учасників і призерів. Вони виставляються у відомих галереях, беруть участь у міжнародних мистецьких форумах та ярмарках, отримують визнання поціновувачів. Це радує і надихає, доводить правильність і потрібність обраного шляху».

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **