Наверх
Меню
Меню
Новость
28/02
Ювілейна виставка Бориса Кузьми «У затишку натюрморту»
027 - 2018.02.23 - Кузьма Б. - Музей Бокшая.jpg
027 - 2018.02.23 - Кузьма Б. - Музей Бокшая.jpg

Ювілейна виставка Бориса Кузьми «У затишку натюрморту»

Ювілейна виставка Бориса Кузьми «У затишку натюрморту»

23 лютого 2018 року в залах Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая відкрили ретроспективну виставку народного художника України, очільника Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України Бориса Кузьми. Експозиція має назву «У затишку натюрморту».

Виставка приурочена до ювілею митця, якому 22 лютого виповнилося 60 років. Святкова експозиція налічує понад 74 картини. В основному це роботи, виконані впродовж останніх двадцяти років творчості.

Як розповів сам автор, задумка була наступна: по 2-3 картини з кожного року. Відвідувачі виставки мають змогу оглянути як відомі роботи митця, так і ті, які ще не були представлені широкій громадськості. Картини написані під час численних пленерів на території Закарпаття та за його межами, а також, певна річ, у майстерні художника.

Експозиція «У затишку натюрморту» вражає не тільки колористикою, а й палітрою жанрів. Але основний акцент експозиції зроблений саме на натюрморті. «Я вирішив зробити наголос саме на цьому жанрі, – пояснив митець. – Як то кажуть: я художник, я так бачу. Звісно, аби виставка не здалася однотипною, додав до неї й пейзажі, й фігуральні композиції, й графіку. Наступного разу, можливо, зроблю виставку картин на тематику моїх закордонних подорожей або виключно графічні роботи. Але зараз хочу розкрити саме тему натюрмортів».

За словами мистецтвознавців, Борис Кузьма формує і показує власне, цікаве та емоційне враження від реального світу завдяки плетиву стрімких ліній, живописних вузлів та фрагментів, несподіваних просторових побудов і сміливих кольорових рішень.

Виставка Бориса Кузьми «У затишку натюрмортів» триватиме у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая до 13 березня.  

 

Текст: Денис Фазекаш

Фото: Наталія Павлик

Художні твори © Борис Кузьма
Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

 

 

комментарии
ТОП Новость
28/11

Voloshyn Gallery бере участь у ярмарку Untitled Art Miami Beach. Untitled Art - це міжнародний ярмарок сучасного мистецтва, заснований у 2012 році, який фокусується на кураторському балансі та цілісності ...

28/11

Voloshyn Gallery представляє стенд на арт-ярмарку NADA Miami. New Art Dealers Alliance (NADA), некомерційна організація, що займається культивуванням, підтримкою та просуванням нових голосів в сучасному ...

Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **