Наверх
Меню
Меню
Событие
09/03
В культурній лабораторії EDUCATORIUM проходитиме Індійський арт-фестиваль-ярмарок «ART WE CAN. Індійська весна - єдність культур»
fullsizeoutput_46a.jpeg
fullsizeoutput_46a.jpeg

В культурній лабораторії EDUCATORIUM проходитиме Індійський арт-фестиваль-ярмарок «ART WE CAN. Індійська весна - єдність культур»

З 9 по 11 березня 2018 року в культурній  лабораторії  EDUCATORIUM проходитиме Індійський арт-фестиваль-ярмарок «ART WE CAN. Індійська весна - єдність культур».

Тенденція останніх років серед українських  художників, музикантів, дизайнерів та загалом людей мистецтва - втікати від українських снігів до теплої Індії, заґартовуватися під лагідним місцевим сонцем та біля океану, вбирати в себе мудрість індійських заходів та світанків, доторкнутись і перейняти розсудливість та легкість індійського народу, надихатися, творити,  досліджувати традиції індійської  культури. 

Бажання поділитися плодами творчих робіт, створених в Індіїї чи під впливом індійських мандрів, або навіть про фантазії подорожі цією країною, підштовхнуло до ідеї провести арт-фестиваль-ярмарок «Індійська весна - єдність культур».  Мета фестивалю-ярмарку - надати можливість в Україні доторкнутись до культури Індії в роботах наших митців. Ми хочемо показати цей багатий світ за допомогою  фотографії, живопису, графічних робіт, почути орієнтальний джаз з елементами індійської класичної та української народної музики у виконанні різних музичних українських гуртів, відчути вібрації звуку на майстер-класах з індійського вокалу - це м'який, неквапливий індійський підхід, адаптований під стрімкість  життя сучасної людини, що  дає основи розуміння індійської музики і процесу імпровізації.

Відвідувачі фестивалю зможуть пограти на різних  музичних інструментах і відвідати майстер-клас з мехенді та варлі – традиційних видів орнаментального розпису хною по тілу. Так ви отримаєте шанс відчути на собі, чи насправді розписи на тілі приносять щастя і захищають від невдач. Втім, ніщо не завадить нанести українські символи оберегів на тіло за індійською традицією.  Будуть й інші можливості побачити індійську культуру зблизька, наприклад, викласти мандали зі смальти, скуштувати масалу або аюрведичні пиріжки, відчути різницю чи  схожість між портретами українців-гуцулів та індійських гуру або просто за допомогою робіт наших митців закликати нарешті весну й тепло з Індії до  України.

Кожен фестивальний день закриватиме один з музичних гуртів. Відкриття відбудеться 09.03 о 19:00 в EDUCATORIUM концертом  від гурту "Небесная река".

Програма фестивалю:

09.03, 19:00 – відкриття. Концерт гурту "Небесная река".

10.03 – виставка-ярмарок.  Майстер-класи з мехенді, варлі, гра на глюкофонах, складання мандал зі смальти.  19.00 -  виступ гурту "Атмаwinds".

11.03 – виставка-ярмарок. Майстер-класи з мехенді, варлі, гра на глюкофонах, складання мандал зі смальти.  19.00 - закриття фестивалю. Концерт гурту «GanapatiExpress». Колектив витончено несе культуру Індії через fusionmusic, представляє орієнтальний джаз з елементами індійської класичної музики та української народної музики.

В плакаті використано офорт Івана Міхайлов (Ivan Mikhaylov) з серії Янтра "Мадхукар та Микола", 22х30см 2012

комментарии
Календарь
27/11

Галерея сучасного мистецтва Триптих Арт представляє Аліну Бачуріну, Женю Шень у проекті GNOSSIENNE Космос абсолютно беззвучний ... У повній тиші стикаються галактики, цілковито безшумно ...

30/11

Протягом тижня, з 30 листопада, у глядача є можливість відвідати проект CRUSH молодої української художниці Валерії Радченко в Spivakovska ART:EGO gallery. Експозицію виставки складуть роботи, створені ...

09/12

Art People.Space приглашает на онлайн-лекцию "Базовый курс по истории искусств: классицизм​". Классицизм как художественное направление сформировалось во Франции и именно тогда уже не Рим, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **