Наверх
Меню
Меню
Событие
05/04
«Перманентна Революція» – в Музеї Людвіга в Будапешті представлять сучасне українське мистецтво
Permanent Revolution_Mykyta Shalennyi.jpg
Permanent Revolution_Mykyta Shalennyi.jpg
Permanent Revolution_Yevgenii Nikiforov.jpeg
Permanent Revolution_Yevgenii Nikiforov.jpeg
Permanent Revolution_Mykyta Shalennyi.jpg
Permanent Revolution_Yevgenii Nikiforov.jpeg

«Перманентна Революція» – в Музеї Людвіга в Будапешті представлять сучасне українське мистецтво

«Перманентна Революція» – в Музеї Людвіга в Будапешті представлять сучасне українське мистецтво.

5 квітня у Музеї сучасного мистецтва в Будапешті, Музеї Людвіга відкриється проект «Перманентна Революція». Вперше українське сучасне мистецтво буде представленe в європейському музейному просторі. Експозиція працюватиме з 6 квітня по 24 червня, 2018.

Організатор проекту – Музей Людвіга в Будапешті. Співорганізатором події виступить ZenkoFoundation.

Виставка організована у співпраці з Budapesti Tavaszi Fesztival.

Проект за підтримки: Peter und Irene Ludwig Stiftung, Embassy of Ukraine to Hungary, Emberi Eroforrások Minisztériuma, MUPA Budapest, UTICO, Ost-West Express.

 

“PERMANENT REVOLUTION” представить твори одразу кількох поколінь сучасних українських художників в контексті соціальних трансформацій, що відбувалися в країні протягом останніх трьох десятиліть. Це найбільш знакові імена, які отримали міжнародне визнання. У події візьмуть участь 37 сучасних вітчизняних художників і мистецьких груп.

Відповідальним куратором виставки від імені Музею Людвіга виступає директор музею Джулія Фабеньї, куратори від імені Zenko Foundation – Аліса Ложкіна та Костянтин Акінша. 

Музей Людвіга в Будапешті є одним з тридцяти світових музеїв, який заснований або підтримується міжнародним фондом Петера та Ірени Людвігів (Peter und Irene Ludwig Stiftung) і є однією з найвпливовіших культурних організацій у світі. Виставка у ньому – визначна подія для популяризації української культури та мистецтва у світі та розвитку культурної дипломатії.

 

Про Музей Людвіга – Музей сучасного мистецтва (LudwigMúzeum – KortársMűvészetiMúzeum) в Будапешті.

Музей Людвіга в Будапешті – одна з центральних європейських інституцій сучасного мистецтва. Один з дванадцяти музеїв у світі, заснований фондом Людвіга (Peter und Irene Ludwig Stiftung), Музей Людвіга володіє надзвичайно великою частиною колекції сучасного мистецтва Петера та Ірени Людвігів. В оригінальній експозиції можна побачити твори Пікассо, Роя Ліхтенштейна та Енді Уоргола. 

 

Про ZenkoFoundation. Заснована у 2015 році, українська фундація, яка підтримує і розвиває сучасне мистецтво та культуру України. Пріоритетними напрямками роботи Zenko Foundation є: виставкова програма українського сучасного мистецтва у масштабних національних і міжнародних проектах; підвищення інтересу широкого кола глядачів до українського сучасного мистецтва в Україні та за її межами; міжкультурні колаборації у сфері культури та мистецтва; освітня діяльність у сфері культури через поширення та надання у відкритий доступ друкованих видань та онлайн матеріалів про вітчизняних художників та мистецькі процеси нашої країни. В колекції ZenkoFoundation – понад 400 творів вітчизняних сучасних художників. З метою культурної децентралізації українського сучасного мистецького руху фундація підтримує мистецькі проекти у різних містах України.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **