Наверх
Меню
Меню
Новость
05/03
Встигни побачити: Безкоштовне 3d шоу в центрі Києва
IMG_9149.JPG
IMG_9149.JPG
IMG_9181.JPG
IMG_9181.JPG
IMG_9189.JPG
IMG_9189.JPG
IMG_9199.JPG
IMG_9199.JPG
IMG_9149.JPG
IMG_9181.JPG
IMG_9189.JPG
IMG_9199.JPG

Встигни побачити: Безкоштовне 3d шоу в центрі Києва

Встигни побачити: Безкоштовне 3d шоу в центрі  Києва

З  початку березня в  муніципальній галереї  «Лавра»  проходить  мультимедійний  проект  «Life must go on», який  об’єднав  в собі живопис, цифрове мистецтво, поезію та музику. Учасниками проекту стали переможці минулорічного фестивалю світла та медіа-мистецтва в Києві -  digital група  «Skilz», а також львівська художниця Лілія Студницька.

Відвідувачі  мають змогу побачити справжнє мультимедійне шоу, створене на основі поезії Ліни Костенко «Життя йде»:

 «Відеомапінг – це магія оживлення  архітектури  та придання їй життя. Ми хотіли створити видовищне шоу, наділене змістом та ідеєю. Вірш Ліни Костенко «Життя іде» точно не залишить людей байдужими, у кожного виникнуть свої думки та асоціації», - розповів засновник digital групи «Skilz» Роман Вишиванов.

Одночасно  в галереї  проходить  виставка картин  «Ніч» львівської художниці Лілії Студницької. Всю кольорову гаму робіт можна побачити тільки в повній темряві.  

 «Ми хочемо, щоб галерея Лавра була  цікавою і корисною як для киян, так і для гостей столиці та  іноземних туристів. Наше повсякденне життя і  мистецтво докорінно змінюють технології, тому потрібно йти в ногу з часом. Сьогодні ми позиціонуємо галерею як сучасний digital комплекс, де картини можна почути, а музику - побачити.  При цьому ми не відмовляємось від класичних напрямків мистецтва, а  вдало поєднуємо їх з цифровими технологіями. Тим паче, зазіхнувши на створення серйозного художнього digital-комплексу, ми станемо першими в Україні, а це завжди захоплює» - розповідає  Тетяна Миронова, директор Київської муніципальної галереї  «Лавра».

Нагадаємо, що виставка  буде проходити до 31 березня включно

Місце проведення: галерея «Лавра» (вул..Лаврська, 1)

Вхід  вільний.

комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **