Наверх
Меню
Меню
Событие
10/03
Лекція Олександра Бороня "Художник" Тараса Шевченка: між життям і літературою"
боронь-ТШ.jpg
боронь-ТШ.jpg

Лекція Олександра Бороня "Художник" Тараса Шевченка: між життям і літературою"

10.03, у суботу, о 16:00 в НХМУ відбудеться цікава лекція одного з найкращих українських шевченкознавців - Олександра Бороня.

Повість Тараса Шевченка "Художник" починається з того, що молодий кріпак малює етюди у петербурзькому Літньому саду, чим привертає увагу Івана Сошенка, а той приводить початківця до відомого художника Карла Брюллова. Історія ця настільки відома, що сприймається як беззаперечний факт Шевченкової біографії. А втім, це лише легенда. 
Як переплелися реальні події та художній вимисел у повісті, чим схожий і несхожий «Художник» на російські твори про мистецтво, до яких західноєвропейських текстів звертається Шевченко і чому – про все це розповість Олександр Боронь у суботу 10 березня.

Олександр Боронь - знаний науковець, кандидат філологічних наук, автор низки праць про Шевченкову прозу, відповідальний секретар "Шевченківської енциклопедії", завідувач відділу шевченкознавства Інституту літератури НАН України.

 
► 10.03 (субота) 16:00

Реєстрація: https://goo.gl/pgRxee

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **