Наверх
Меню
Меню
Событие
13/03
Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє виставку Наталії Колпакової "Палімпсест"
Kolpakovaafishafb.jpg
Kolpakovaafishafb.jpg

Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє виставку Наталії Колпакової "Палімпсест"

Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє виставку Наталії Колпакової  "Палімпсест"

 Нова колекція феєричних творів  від української дизайнерки Наталії Колпаковї. Унікальні авторські графічні  фентезі-роботи на шовкових хустках, які можна   використовувати як елемент одягу або  інтер'єрний арт-об'єкт. Колекція Наталії Колпаковї складається з нових відбитків на шовку розміром 140х140 см.

 Протягом 2017 року ексклюзивні хустки Наталії Колпакової вже були представлені  на Паризькому  "Fashion Week", її виразний стиль вже визнаний  серед марок модних брендів, та  має  своїх шанувальників поміж колекціонерів в різних країнах Євопи. Наталія є переможицею  конкурсу  художників та дизайнерів - "Talents collection". Її оригінальні шовкові шарфи  були представлені на виставці "Frankfurt ambiente".

Унікальна та сильна авторська манера не залишить  байдужим людей для яких поняття "стиль" - частина  способу життя.

 В експозиції представлений дивний палімпсест сюжетів, (важливо зазначити, що слово "палімпсест" тут використано опосередковано), аби глядач міг пірнути в міфічний світ окремих снів. Чудова деталізація та якість відбитків на шовку дозволяють використовувати шовковий шарф як елемент декору інтер'єру стінової панелі. Сучасні  ілюстрації та графічні знімки  приводять в стан  збентеження,  але завжди пронизують  аудиторію потужним магнітом інтриги. Можна споглядати трансформацію реальної дійсності за допомогою яскравої уяви, що майстерно втілена у вишуканих шовкових хустках.

Колекція шовкових шарфів "Трансформація перевертнів" є продовженням попередньої графічної серії "Гравці", де кожний із сюжетів є інтерпретацією певного виду ігор: «Одного теплого літнього вечора в садовій альтанці дружня компанія розважалася приготуванням вечері на багатті і настільними іграми. Світло повного місяця, багаття і невеликої лампи вихоплювали з темряви змінені азартом особи. Емоції змінювалися з неймовірною швидкістю. За вечір було перепробувано 4 види ігор, але загострення пристрастей не вщухали. Так у мене візуалізувалися перші образи. Після першої картини (Покер) я вирішила дослідити  природу ігр та азарту, а також створила формат картин. Ритм, колір і графічні прийоми змінювалися від сюжету до сюжету і ніяк не залежали від правил обраної гри, я дозволила собі грати всім цим, тому, що не захоплююся жодним видом ігор. Крім гри в перевертні (Можна дивитись з будь-якого боку)» коментує художниця Наталія Колпакова.

Виставка триватиме з 13.03 — 27.03.2018

Відкриття виставки: 13 березня о 19:00
Культурна лабораторія EDUCATORIUM вул. Рейтарська, 8б  (другий поверх)
 Вхід вільний
 

комментарии
Календарь
27/05

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк. До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати ...

28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **