Наверх
Меню
Меню
Новость
16/03
Земля як мішень – новий проект в арт-фонді F.a.c.e. foundation
IMG_9363.JPG
IMG_9363.JPG
IMG_9394.JPG
IMG_9394.JPG
IMG_9363.JPG
IMG_9394.JPG

Земля як мішень – новий проект в арт-фонді F.a.c.e. foundation

Земля як мішень – новий проект в арт-фонді F.a.c.e. foundation

В  арт-просторі  F.a.c.e  foundation  відкрили   проект   молодого  художника  Сергія Западні  «Земля»,  присвячений річниці  анексії  Криму та війні на Сході України.  До кінця березня  відвідувачі можуть  побачити   оригінальні  барельєфи   у формі мішеней, виконані  із справжнього  чорнозему:

 «Останні події на Сході України та анексія Криму спонукали мене створити цю серію робіт. Це художній жест проти гонитви озброєння,  війни та фізичного насилля. Земля - об’єкт, за який  ведуться всі війни світу. Проста людина  в ній – жертва та  жива  мішень», - розповів  Сергій.

На виставці також  представлені  його роботи із серії «Деконструкція» - великі круги від різних моделей  зброї.

Особливість робіт митця – оригінальна  авторська техніка  накладання графічних малюнків один на одного. За рахунок такої  багатошаровості  створюється ілюзія фізичної глибини.

 «Завдання актуального мистецтва не тільки відображати сучасність, а й створювати прецедент для роздумів для кожного глядача. На мій погляд, Сергій Западня знайшов дуже вдалі прийоми, щоб проект мав не тільки політичний, соціальний підтекст, а й  глибокий філософський зміст», - розповідає  засновник F.a.c.e foundation Тетяна Міронова.

 

Виставка триватиме до 30 березня

Місце проведення: арт-фонд  F.a.c.e foundation (вул. Лаврська, 9)

Вхід безкоштовний

Фото: Євген Поспєлов

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **